Souteze
SOUTĚŽ: Chytni Buckse a vyhraj – Starbucks Praha
Pondělí, 21 Leden 2008 00:00

SOUTĚŽ: Chytni Buckse a vyhraj – Starbucks PrahaUž, už, uuuž voní :-) Kávová zrna se valí do Prahy a já vyhlašuji nejkontroverznější soutěž v krátkých dějinách GurmetKlubu. Zadání je ušité na míru občanům hl. města Prahy a obchodním cestujícím. Odměnou  pro ty nejlepší špióny budiž prémiový přístup do nové VIP sekce, absolutní vítěž získá něco (na foodbloggerské scéně) dosud nevídaného, originální tričko GK.

 
SOUTĚŽ: Kuchařka pro dceru - Vyhodnocení
Středa, 16 Leden 2008 00:00
SOUTĚŽ: Kuchařka pro dceru - VyhodnoceníNovoroční kuchařská inspirace nejen pro sličné dcery se valí do domovů čtyřech výherců "vánoční" soutěže. Ta se nesla v duchu známého: Dobrého po málu. Těžko se mi vybíralo, ale nakonec pozice jupiteru s kolidující astrálou Neptunu daly vzniknout právoplatné výherní listině. Překvapením (i pro hvězdy) bylo vítězství dvou mužských příspěvků. Ilustrace na titulce je konečně součást jednoho z nich.
 
SOUTĚŽ: Čtyři kuchařky (nejen) pro dcery
Sobota, 15 Prosinec 2007 00:27

SOUTĚŽ: Čtyři kuchařky (nejen) pro dcery - VánoceSice "za pět minut Štědrý den", ale přece. Vánoční soutěž o čtyři Kuchařky pro dceru s exkluzivním věnováním přímo od autorky budiž zahájena právě teď. Od výhry vás dělí pouze splnění dvou jednoduchých úkolů a trocha štěstí. Jejich zadání najdete v článku, stejně jako termín uzávěrky a vyhodnocení. Zatím vám přeji hezký, sváteční a poklidný advent!

 
SOUTĚŽ: Minirolky Thomase Cloueta - VYHODNOCENÍ
Pondělí, 19 Listopad 2007 00:00

SOUTĚŽ: Minirolky Thomase Cloueta - VYHODNOCENÍPadesát tři (více či méně kreativních) odpovědí odpočívá ve speciální složce a háže nevraživé pohledy na své čtyři úspěšnější kolegy. Všem zúčastněným děkuji za za snahu a výhercům gratuluji. Podrobné výsledky a nejlepší odpovědi naleznete v článku. Přeji vám hezké pondělí a pokud se rádi těšíte, tak začněte. Velká vánoční soutěž je na spadnutí.

 
SOUTĚŽ: 4x Minirolky Thomase Cloueta – Kuchařka
Pondělí, 05 Listopad 2007 00:00

SOUTĚŽ: 4x Minirolky Thomase Cloueta – KuchařkaJe mým milým potěšením vám představit první z několika podzimně-vánočních soutěží zde na Gurmetovi. Premiérově se budete mít možnost utkat o netradiční kuchařku s názvem Minirolky z nakladatelství Zoner Press. Vítězové budou obesláni (v diskrétním balení uschovanou) studnicí návodů na "tisíc a jednu rolku". Sushi starého kontinentu, revoluce v jednohubkách. To vše na vás čeká ve čtyřech kopiích.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>