SOUTĚŽ: Litr Grant's - aneb gurmetí Skotské střiky
Středa, 01 Listopad 2006 00:00

SOUTĚŽ: Litr Grant's - Skotské střikyPo dlouhé době je tu další soutěž GurmetKlub.cz .Pro výherce mám přichystaný litr. Přesněji řečeno litr skotské whisky Grant's. Vyhrát ji může kdokoli (starší 18ti let), kdo splní soutěžní úkol. To by samo o sobě bylo docela málo. Lahev dostane logicky ten(ta) nejlepší. Na úvod prozradím, že soutěžní úkol bude lehce kreativní a pro někoho i trošku delikátní. Jste zvědaví? Podrobnosti naleznete v článku. VSTUP OD 18 LET.

 

Soutěžní úkol

fotoSoutěžíme o nejinvestigativnější fotografii z našich restaurací a barů.  Vítám fotografie pořízené během vašich obědů, večeří a snacků. Vyfoťte to, co se před hosty skrývá. Odhalte kuchařovo tajemství a VYHRAJTE LITR :-)


 

 "Vlezte jim až do.....  kuchyně"

 


 

Image

Image

Image

 

Pravidla soutěže

jednaSoutěže se může zúčastnit jen osoba starší 18 let. Výhra bude předána osobně v Praze popřípadě zaslána poštou (pouze po ČR). Soutěž má uzávěrku 17.11.2007.

dvaSvé soutěžní příspěvky zasílejte prosím emailem na adresu: soutez(zavinac)gurmetklub(tecka)cz Výherce bude informován rovněž emailem zároveň s uveřejněním jeho „výtvoru“ zde na stránkách.

 

Vyhodnocení soutěže  

verdiktVýherní snímky pocházejí od jedné z čtenářek a byly vyhotoveny ve vyhlášené brněnské restauraci U Kastalána. Fotky jsem sice musel malinko upravit, ale i tak lze hovořit o povedeném "minipreview":)  Biftek vypadá skvěle a totéž platí pro jehněčí kotletky!

Všem ostatním soutěžícím děkuji za účast a výherkyni zasílam slíbenou výhru.

 

Image

Image

Image

Image

 

 

Líbil se vám článek? Zalinkujte ho klinutím na ikonku pro další čtenáře :-)

pošli na vybrali.sme.sk
Přidat komentář
  • Dave
    Sice nejsem primo z praglu.. ale pr... musi byt.. Neco poslu a jestli nevyhraju.. ! :-)
  • Ondrej - GurmetKlub.cz  - Hezke:)
    No vyhru Vam nezaruci nikdo, ale muzete se "pridat" a zneprijemnit zivot ostatnim soutezicim :-)
Komentářů (2)