Reportáže
Reportáž: Oslavy sv. Vavřince – Obžerství vrcholí
Čtvrtek, 24 Srpen 2006 00:00
Reportáž: Oslavy sv. Vavřince – ObžerstvíOd prvního dílu reportáže s Gastro Vavřinec 2006 sotva týden a to je ideální doba dát vám k dispozici díl druhý. Po kliknutí na odkaz vás čeká obrovské množství fotografií nejen nabízených pokrmů, ale i „futrujících“ se návštěvníků a kmitajících kuchařů. V souvislosti s tím bych vás rád varoval, některé záběry mohou působit drasticky. Veletrh obžerství začíná!..
 
 
Reportáž: Oslavy svatého Vavřince – Díl první
Úterý, 15 Srpen 2006 00:00

Reportáž: Oslavy svatého Vavřince – Díl prvníSvatý Vavřinec, patron všech kuchařů a cukrářů, přebral záštitu nad kulinářskými slavnostmi, které proběhly v sobotu 5.8. v „historickém“ centru města Kladna. Organizaci akce zajišťovala Asociace kuchařů a cukrářů. A za bezchybný chod celého dne si zaslouží velkou pochvalu. Jediný škraloup na pomysleném poháru „smetany“ tvořilo ne zcela ideální počasí. Konzumace čehokoli na vytrvalém dešti jednoduše není mou oblíbenou činností :-) Další podrobnosti najdete v uvnitř prvního dílu reportáže.

 
POZVÁNKA: Oslavy sv. Vavřince 2006 - Kladno
Pondělí, 31 Červenec 2006 17:35

Dne 5.8.2006 proběhne v centru Kladna další ročník oslav sv. Vavřice. Patron kuchařů převezme záštitu nad kuchařskými exhibicemi a soutěžemi. Zúčastnit se mohou jak profesionálové, tak všichni kolemjdoucí. Bližší informace a harmonogram akce je ke stažení zde. GurmetKlub.cz pro vás chystá reportáž. Foto převzato z www.akc.cz

Image
 
 
Reportáž: GurmetKlub.cz vyráží na expedici - UPDATE
Středa, 12 Červenec 2006 11:48
naceste

A je to tady. Tým GurmetKlub.cz vyráží na premiérový letní „sběr“ gastronomických dat. Navštívíme Jižní Čechy, Šumavu a příhraniční oblasti Rakouska a Německa. V průběhu následujících několika dní se vás pokusím zásobovat aktuálními informacemi. Držte nám palce :-)

 
Víno a destiláty 2006 - Třetí díl
Pondělí, 05 Červen 2006 00:53
Víno a destiláty 2006Představuji vám třetí díl reportáže z veletrhu Víno a destiláty 2006. Díky velkému množství materiálu se popis degustací nevešel do druhé části zpravodajství. Doufám tedy, že si aspoň někdo prohlédne všechny tři díly. Bylo by škoda přijít o hodnocení vítězného vína Coyam, řadu fotek a možnost stažení kompletních výsledků mezinárodní soutěže vín - Víno a destiláty 2006. Takže ještě jednou a už opravdu naposledy se prosím uvelebte u svého PC a  klikněte na odkaz. 
 
 
Víno a destiláty 2006 - Druhý díl
Sobota, 03 Červen 2006 23:12
Víno a destiláty 2006Druhý díl reportáže z veletrhu Víno & Destiláty 2006 se ponese výlučně v duchu degustací. Všechny ochutnané vzorky jsem se snažil následně vyfotografovat. Již teď mohu předeslat, že až na jeden vzorek v hodnocení žádný nepropadl. Naprosto extatickým způsobem zapůsobilo víno Coyam roč. 2002 oceněné ve veletržní soutěži jako nejlepší. Pochvalu si zaslouží dovozce tohoto „skvostu“, že nešetřil a umožnil "láhev" v ceně 700 Kč bez DPH ochutnat širokému okruhu návštěvníků.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další > Konec >>