Reportáže
BLESKOVĚ: Mistrovství světa baristů Antwerpy 2007
Sobota, 07 Červenec 2007 00:00

BLESKOVĚ: Mistrovství světa baristů Antwerpy 2007Mezi 18.-20.5. 2007 proběhlo v belgických Antwerpách SCAE mistrovství světa baristů a to hned ve třech kategoriích. Soutěž se konala pod patronátem mezinárodní organizace SCAE a doplnila World barista championship, které se koná v Tokyu na přelomu července a srpna. V obou soutěžích nás reprezentovali nebo teprve reprezentovat budou, celkem tři soutěžící: Petra Veselá, Jiří Richter a František Roháček.

 
REPORTÁŽ: Víno & Destiláty 2007 – Díl první
Úterý, 22 Květen 2007 00:00

REPORTÁŽ: Víno & Destiláty 2007 – Díl prvníZítra tomu bude týden, co byl v pražských Holešovicích zahájen desátý ročník veletrhu Víno a Destiláty. Tři dny nabité krásnými víny celého světa, zakalila pouze porucha mého fotoaparátu a posléze i blesku. Ale ani taková nepříjemnost neohrozila vznik dnešní reportáže. Konečně na podobné akce se nechodí kvůli focení, nýbrž s degustační sklenkou v ruce za novými vinnými zážitky a zkušenostmi. První díl je vám k dispozici.

 
Bleskově: Harmonie vína a sýrů
Čtvrtek, 17 Květen 2007 00:00

Bleskově: Harmonia vína a sýrůNa víkend mám nachystaný velmi zajímavý článek s kávovou tématikou. Ale abyste se do soboty příliš nenudili, přináším poslední ozvěnu blížícího se veletrhu Víno & Destiláty. Tou je ohlédnutí za hledáním vhodného sýru snoubícího se s  pěti vítěznými víny veletrhu. Kromě fotografování jsem měl možnost se tohoto hodnocení osobně zúčastnit. A nyní bych se s vámi rád podělil o několik postřehů a přirozeně i fotografie.

 
Reportáž: Den Francie - Veletrh Víno a Destiláty 2007
Pátek, 06 Duben 2007 00:00

Reportáž: Den Francie - Veletrh Víno a Destiláty 2007Kdo to ještě nezaregistroval, za necelých šest týdnů proběhne na pražském holešovickém výstavišti jubilejní 10. ročník odborného gastronomického veletrhu Víno & Destiláty. Pro tuzemské milovníky vína a ušlechtilého alkoholu je to akce s „povinnou“ účastí. Loni jsem byl premiérově přítomen za GurmetKlub a po letošních veletržních katastrofách se nemohu dočkat poloviny května a zahájení Vína & Destiláty 2007.

 
Reportáž: Lehce pozitivní střípky z Biostylu
Středa, 21 Březen 2007 00:00

Reportáž: Lehce pozitivní střípky z BisotyluV rámci photoblogu se mi podařilo vyventilovat většinu negativních pocitů z návštěvy veletrhu Biostyl. Dnes nastal čas, podělit se o několik pozitivních střípků s vámi, čtenáři GurmetKlubu. Nicméně předem vás varuji, že i oněch několik pozitiv bude okořeněno další dávkou veletržních pikantností. Popravdě, celé akci by více slušel název: Prodejní výstava kosmetických přípravků a zdravé výživy.

 
REPORTÁŽ: Valentýnské ozvěny z Hotelu Regina
Čtvrtek, 15 Březen 2007 00:00

REPORTÁŽ: Valentýnské ozvěny z Hotelu ReginaSe svátkem svatého Valentýna je to podobné jako se Silvestrem. V rukou horlivců se mění v „nákupy na povel“. Pokud se úspěšně ubráníte manipulativním kampaním prodejců čehokoli, máte možnost svobodné volby: zůstat doma anebo, se sejít s osobami vám smýšlením blízkými a strávit v jejich přítomnosti velmi příjemný večer. Já jsem se zařídil v duchu druhé možnosti a přijal pozvání na italskými specialitami ozdobený valentýnský ples hotelu Regina.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další > Konec >>