Reportáže
REPORTÁŽ: Prague Food Festival 2007 – In natura
Neděle, 09 Září 2007 00:00

REPORTÁŽ: Prague Food Festival 2007 – In naturaMé pocity ze čtyř hodin strávených na prvním ročníku Prague Food Festivalu jsou smíšené. Velkolepá myšlenka, luxusní lokalita a skvěle vypadající program. Tím vším jsem byl lákán, sváděn a musím říct, že úspěšně. Pokud je vaším cílem ochutnávka a „nakoukání“ do co největšího počtu kuchyní, budete zklamáni. Chcete si u sklenky vína popovídat s přáteli a dát dva předkrmy, pak je to akce přesně pro vás.

 
REPORTÁŽ: Vinné know-how pro novináře - Valtice
Neděle, 19 Srpen 2007 00:00

FOTOREPORT: Vinné know-how pro novinářeJednoho krásného dopoledne mi do schránky přišel email s pozvánkou na kurz Vinařské akademie – ABC o víně. S vidinou informačně nabitých dvou srpnových dní prakticky neexistovala jiná varianta, než svou účast potvrdit a začít se těšit na výlet do „země“ vínu zaslíbené. Výsledek předčil mé očekávání, a jen těžko se mi v pátek odpoledne odjíždělo. Dvojnásob těžko po pečeném koleně U Bazalů :-)

 
AMSTERDAM: Jíme v centru – La Place Mangerie a další
Pondělí, 06 Srpen 2007 00:00

AMSTERDAM: Obědváme v centru – La Place Mangerie, take awayPro ty, kteří se mohou cítit lehkou únavu z posledního „holandského“ týdnu, mám dobrou zprávu. Od příštího článku se bude cestovatelské téma střídat s tuzemským obsahem:) Než se tak stane připravil jsem pro vás nahlédnutí do podniku La Place Mangerie (kde se nesmělo fotit), několik slov ke stravování na ulici, čínských restauacích a mnoho dalšího. Račte vstoupit.

 
HOLANDSKO: Návštěva tradičních rybích trhů
Úterý, 24 Červenec 2007 00:00

HOLANDSKO: Návštěva rybích trhůSliboval jsem rybí trhy, tady je máte. Díky enormnímu množství fotomateriálu bude sýrovým, zeleninovým a květinovým trhům věnovaný samostatný článek. Záběry byly pořízeny na dvou místech: v obci Putten a městě Gouda. Pestrost nabídky odpovídá cílové skupině zákazníků, mezi které patří obyčejní občané zajišťující si potraviny na několik dní dopředu.

 
NA CESTÁCH: Holandsko delikátní i nudné
Pátek, 20 Červenec 2007 00:00
HolandskoMůj první letní zahraniční výlet je v plném proudu a mně to nedá, abych se s vámi nepodělil o několik postřehů a nalákal vás na vydatný seriál. V Holandsku jsem po sedmé a jelikož tyto návštěvy probíhaly v intervalu třinácti let, nebojím se malinko srovnávat. V každém případě to je zem kouzelná, kompaktní a pestrá. Multikulturní metropole střídají typizovaná venkovská městečka a malebné farmářské usedlosti. Pár let bych tu žít rozhodně vydržel.
 
EXKLUZIVNĚ: To nejlepší z chřestu v sedmi chodech
Úterý, 10 Červenec 2007 00:10

EXKLUZIVNĚ: To nejlepší z chřestu v sedmi chodechS dnešním článkem jsem si dal na čas. Chřestománie pominula a tak je ideální doba se k tomuto tématu vrátit. Na následujících řádcích vás čeká exkluzivní a detailními fotografiemi naplněný report z chřestového banketu, jehož jsem se měl tu čest v květnu zúčastnit. Šest chodů v chřestu a delikátní dezert doprovázelo deset vzorků vín ročníku 2006. Gourmetí zážitek nejvyšší kategorie je vizualizován a připraven k servírování.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další > Konec >>