Reportáže
ŠPIONÁŽ: Husací masť na křídlech Skyeurope.com
Pátek, 11 Leden 2008 00:00

ŠPIONÁŽ: Husací masť na křídlech Skyeurope.comObčas mívám trochu zvláštní nápady (např. založení GurmetKlubu:) Jinak tomu nebylo ani loni. Unuděn průzkumem tuzemských gastronomických zařízení jsem se rozhodl v utajení proniknout k našim východním sousedům. Osobní tryskáč nahradila z důvodů „skrytí identity“ běžná linka do Bratislavy. A do Pezinku mě dovezl, místo naleštěného Astona, smradlavý vlak :-)

 
REPORT: Florentyna v Cafe Savoy a Ondřej u Bulovky
Středa, 12 Prosinec 2007 04:00

REPORT: Florentýna v Cafe Savoy a Ondřej u Bulovky10. 12. proběhlo v Cafe Savoy slavnostní uvedení knihy Kuchařka pro dceru. Kromě autorky, vydavatelky a celé řady novinářů zde nechyběli ani kolegové a kolegyně kategorie: foodblogger. U jednoho stolečku jsem se tak sešel se vždy šarmantní Šárkou a před objektivem se schovávajícím panem Cuketkou. Hmm... jak s tím vším souvisí Bulovka? To zjistíte v článku :-)

 
EXKLUZIVNĚ: Čarující Mario Corti v Mandarin Oriental
Středa, 21 Listopad 2007 19:28

mandarin00.jpgEXKLUZIVNĚ: Čarující Mario Corti v Madarin OrientalII. setkání „michelinovského druhu“ mám úspěšně za sebou. Naštěstí se obešlo bez typických příznaků (nemodeluji hory z brkaše), naopak. Zanechalo ve mně naprosto přirozené a vědou tisíckrát popsané pocity uvolnění, příjemného duševního rozpoložení a štěstí. Pět do detailu vyladěných chodů a stejný počet soubících se vín je tu jen a jen pro vás.

 
REPORTÁŽ: Salon du Chocolat 2007 – Paris
Čtvrtek, 01 Listopad 2007 00:00

REPORTÁŽ: Salon du Chocolat 2007 – ParisSlibovaná reportáž z pařížského Salon du Chocolat je tu. Text doplněný 21 fotografiemi ve mně ještě dnes vyvolává podivné, čokoládově laděné pocity opojení. Nevím, jestli tomu tak bude i u vás, snad ano. Každopádně se podívejte do spíže a vedle klávesnice si připravte aspoň jedno balení ledových kaštanů. „Vysoká cukrářská“ to není, ale z nejhoršího vám pomůže.

 
EXKLUZIVNĚ: Mandarin Oriental s „hvězdičkou“
Úterý, 09 Říjen 2007 00:00

EXKLUZIVNĚ: Mandarin Oriental s „hvězdičkou“V naší silně pokrokové, gastronomickým zítřkům nakloněné zemi si pod „menu s hvězdičkou“ můžete představit leda tatarský biftek servírovaný ve společnosti lepých děv. Cesta Allegra k národnímu „michelinovému“ prvenství skončila bez úspěchu a tak nezbývá, než se za certifikovaným kulinářským zážitkem vydat do zahraničí. Nebo tento měsíc do Mandarin Oriental:)

 
BLESKOVĚ: Mistr kávy 1. Kvalifikace - Karlovy Vary
Čtvrtek, 04 Říjen 2007 00:00

BLESKOVĚ: Mistr kávy 1. Kvalifikace - Karlovy VaryPrvní kolo kvalifikace Mistra kávy 2007 je za námi. V rámci partnerství s řetězcem Tesco proběhlo v prostorách stejnojmenného karlovarského hypermarketu. Prostředí pravda nezvyklé, ale pokud to má pomoci rozšířit povědomí o kvalitní kávě mezi širokou veřejnost, proč ne. Kdy se lidem poštěstí vidět v akci profesionálního baristu za současného tlačení vozíku s týdenním nákupem.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další > Konec >>