Reportáže
CESTOPIS: Jak jsem si zamiloval Zagorku
Úterý, 30 Září 2008 00:08
CESTOPIS: Jak jsem si zamiloval ZagorkuBulharské téma zakončuji malým shrnutí dojmů z degustace typických gastronomických komodit a kořením osobním prožitkem ze setkání s domorodým obyvatelstvem. V jedné větě se následně přiznám k statutu kavárenského povaleče a lásce k Zagorce. Tolik malé preview, zbytek vás čeká na v kompletním článku.
 
CESTOPIS: Bulharská šopska style aneb jedno rajče
Úterý, 23 Září 2008 07:00
CESTOPIS: Bulharská šopska style aneb jedno rajče prosím I.Aneb.. mé oblíbené slovo. No nic. Dnešní článek nakousne balkánským sluncem prohřáté téma bulharské gastronomie. Slovo vysoké jsem vynechal záměrně a není to kvůli směšně nízkým cenám v drtivé většině tamních gastronomických zařízení. Země de ano znamená ne a korupce pučí jako rajská jablíčka vás vítá.
 
 
REPORTÁŽ: Prague Food Festival 2008 - II. pohled
Sobota, 28 Červen 2008 09:26
REPORTÁŽ: Prague Food Festival 2008 - II. pohledPředem musím říct, že jsem byl k letošnímu ročníku skeptický. Minulý rok byl totiž podle mne vyložený propadák s nadsazenými cenami, špatným prostorem a obecným zklamáním nad některými „vyhlášenými“ restauracemi (to prasátko vám nezapomenu…). Podrobnosti najdete v kompletním článku Ondřeje K.
 
REPORTÁŽ: Prague Food Festival 2008 – O stupeň lepší
Středa, 25 Červen 2008 21:05

REPORTÁŽ: Prague Food Festival 2008 – O stupen lepsiDruhý ročník Prague Food Festivalu změnil adresu a opět o něco nakynul. Více restaurací, zajímavější doprovodný program a zázemí Žofína. To vše dohromady mělo za úkol zlákat co nejvíce gastromilců což se, dle mého odhadu, podařilo. Výsledný dojem z celé akce relativně pozitivní s několika „ale“. Více v kompletním článku.

 
Report: Večer ve jménu kávy aneb slastná insomnia
Pondělí, 31 Březen 2008 00:34

FOTOREPORT: Večer ve jménu kávy aneb slastná insomnia Pátek se mi opravdu vydařil. Kombinace anginózní ataky s extra dávkou kofeinu mě před půlnocí přivedla do zvláštního stavu polovičního vědomí. Fyzická mizérie se prolínala s psychickou slastí z velmi příjemného večera. Za to vděčím vřelému a přitom profesionálnímu výkonu pánů „domácích“ a skvělé atmosféře generované všemi příchozími. Račte si srknout, degustace začíná!

 
BLESKOVĚ: Starbucks Malostranská - Živé foto
Úterý, 22 Leden 2008 00:04
Jeden z čtenářů pronikl přímo na otevírací párty kavárny Starbucks a dnes před půlnocí mi zaslal několik fotografií. Bohužel to byly jediné informace, které email obsahoval (chybí ceny a jakékoli dojmy). Nicméně dotyčný je tak jako tak první výherce přístupu do VIP MENU. Zítra je to na vás ostatních, Starbucks otevírá v 9.00!
Image
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další > Konec >>