RECENZE: La Fontana - Kladno
Sobota, 06 Květen 2006 19:08
lafontana11t.jpgJednoho dne jsem narazil na zvláštní inzerát: „Miluji italskou kuchyni. Značka: chorobně!“. Škoda, že dotyčný nezanechal kontakt, poslal bych ho do restaurace La Fontana v Kladně. Těstoviny, pizzy, minutková masa, zapékané těstovinové pokrmy, saláty, sladké dezerty a polévky. To je stručný přehled toho, co vám v La Fontaně nabízí. V jaké kvalitě, prostředí se vše odehrává? To a mnohem více se dozvíte v bohatě fotografiemi zásobené recenzi.
 
Lokalita

lokalitaLa Fontanu najdete v centru Kladna nedaleko Nám. Svobody. Dostupnost MHD je maximální, možnosti parkování jsou omezené. Na volné místo před restaurací narazíte málokdy a tak vám nezbývá, než parkovat v přilehlých ulicích. Z Prahy jste zde o víkendu a mimo špičku za 30 min. (busem i autem)!


Interiér

La Fontana - recenzePřední (vchodová) a zadní (zahrádková) část restaurace je prosklená. Interiér to činí příjemně prosvětlený. Kombinace barevnosti stěn a rozložení nábytku vytvářejí pocit vzdušnosti a během La Fontana - recenzeoběda se určitě nebude cítit „stísněně“. Stěny jsou zdobeny poličkami s italskými víny, oleji a instruktážními plakáty s přehledem typů těstovin. Celému prostoru dominuje centrálně umístěná fontánka. Je příjemné, že se název restaurace takto konkrétně promítá přímo do zařízení interiéru. Zároveň jsem rád, že podobně důslední nejsou například v Praze „U vystřeleného oka“ :-) Toalety se nacházejí v suterénu a jsou čisté, voňavé a nikdy nechybí mýdlo a papírové ručníky.


Obsluha a servis

La Fontana - recenzeNa každém stolečku je přítomen stojánek s dochucovacími prostředky, svíčka, nabídka zmrzlinových specialit (hotových kupovaných i lokálně připravovaných). Ubrusy, ubrousky a svíčka jsou barevně sladěny. Obsluha je pohotová, příjemná a nezapomíná. Fluktuace zaměstnanců je zde minimální a tak vás stále obsluhují „známé tváře“. Není nic příjemnějšího, než když se vás obsluha zeptá na kouzelné „jako obvykle“, popřípadě si pamatuje mnou požadované „customizace“ některých pokrmů. Bohužel i zde se občas objeví nešvar ve formě používání zdrobnělin jako „kafíčko" a "přáníčko". Před několika měsíci došlo v restauraci k výměně porcelánu za designově modernější.

Image
La Fontana - servis

Objednáváme

La Fontana - recenzepriborJídelní lístek je přehledný a kvalitně provedený – po stránce grafické i materiálové. Pokrmy jsou přehledně rozděleny do kategorií: předkrmy, polévky, těstoviny, saláty, pizzy, dezerty, nápoje. Názvy jsou tvořeny jasně a skládají se z např.: typ těstoviny + typ omáčky = Fettucine con salmone. Recenze vznikla na základě několika návštěv, takže máte možnost si přečíst hodnocení hned několika jídel zároveň. Na fotce je zachycena výroba pizzy.


Ochutnáváme

GNOCCHI CON POLLO E BROCCOLI – Nočky s kuřecím masem a brokolicí – 103 Kč

Domácí nočky mírně mazlavé v sýrové omáčce hodnotím jako velmi chutné, ačkoli se nejedná o mé oblíbené jídlo. Chybí mi výraznější a jasně definovanější chuť – což naopak dost lidí vyhledává.


PIZZA QUATTRO FORMAGGI – Pizza se čtyřmi druhy sýra – 95 Kč

Má druhá nejoblíbenější pizza. Tenké po okrajích křupavé voňavé těsto (přestože zde pečou v elektrické peci) doplňuje směs čtyřech druhů sýra. Osobně žádám variantu bez uzeného sýra a s větším poměrem sýra s „modrou plísní“.

PIZZA CASSETO – Pizza s pancettou, mozzarellou, listovým špenátem a parmezánem – 99 Kč

Pizza číslo jedna. Harmonie chuti.. česnek, špenát, parmezán, jemně prorostlá slanina nakrájená na tenké plátky a vajíčko. Všechny chuti se snoubí v celek. Špenát s česnekem a parmezánem – vynikající. Slanina dodá vůni a tuk pomáhá soustům k bezproblémovému polknutí. Doporučuji!

La Fontana - recenze 


AL PISTOU – Krémová česnečka nebo česnekový krém s krutony – 30 Kč

Vyhlášená polévka. Její hvězda pro mě už nestoupá. Ale prvních pár měsíců se mi o lahodně vyvážené chuti česneku zjemněné a „zabalené“ do konzistence krému i zdálo.

La Fontana - recenze

INSALATA CORSICA – Čerstvý salát s tuňákem, olivami, vajíčkem a sardelovými řezy – 91 Kč

Salát byl dobrý co k tomu říct. Mám zeleninu moc rád, ale v restauraci „salát nee“.

La Fontana - recenze

CANNELLONI – Těstovinové „trubky“ plněné masem, žampiony a listovým špenátem - 101 Kč

Zapečené plněné cannelloni jsou příjemnou alternativou k typickým teštovinám. Jemná chuť, někdy až přiliš nevýrazná (řeším žádostí o dokořenění..jednou mi pokrm „vystužili“ feferonkovým olejem tak, že jsem k obědu vypil tři piva:) Jinak velmi dobré a doporučuji k vyzkoušení.

La Fontana - recenze

TAGLIATELLE CON POLLO E SPINACI – Těstoviny s kuřecím masem a špenátem – 98 Kč

Další klasika, která nikdy neurazí. Tagliatelle se špenátem a kuřecím masem. Těstoviny, zřejmě lokálně vyráběné, jsou uvařeny tak, jak mají být. Maso opečené dozlatova, špenát, česnek a parmezán dávají jako jedny z hlavních surovin pokrmu typicky jemnou vyrovnanou chuť.

La Fontana - recenze 

TIRAMISU - Klasický italský dezert - 49 Kč

Kladenská La Fontana je známá svým tiramisu, byl by hřích ho pro vás neotestovat. Jakoby „lehká“ (rozhodně ne po stránce kalorické hodnoty:) konzistence, vyladěná tradiční chuť, to jsou devizy této „italské klasiky“. Jemnost a zároveň mohutnost dodává základní stavební kámen – mascarpone, nadýchanost zajišťují piškoty a hořko-sladký konec vám zprostředkuje kakaový posyp.

La Fontana - recenze 

Pivo Gambrinus v nadstandardní kvalitě – A1**. U všech jídel je možné nechat si je zabalit s sebou resp. objednat si odvoz domů kurýrem!

 

Káva

kavaTiramisu bez kávy je jako něco jako já v restauraci bez fotoaparátu :-) Značka Alfredo, kterou v La Fontaně používají, nepatří mezi mé favority. Její použití v rámci kávy s „přidanou hodnotou“ je bezproblémové. Vychutnat si zde espresso (piccolo) bez přídavku smetánky je pro mě komplikované, odrazuje mě jeho chuťová nekomplexnost a přítomnost nežádoucí pachuti . Využití v kombinaci s mlékem – latte, cappuccino apod. je možné. La Fontana - recenzeI tak je ale káva pouze nadprůměrná, nikoliv výborná. Její servis je standardní – papírový tácek pod šálkem, cukřík, sušenka aLa Fontana - recenze smetánka. Osobně preferuji kávu bez tácku a okolních „kudrlinek“. Chci se soustředit na chuť a vůni, a než si kávu upravím do požadovaného stavu (viz fotka), mám na stole rázem „sbírku cukrů, papírů a sušenek“. Další problém vidím v kombinování různě barevných podšálků a šálků. Poslední výtku bych měl k samotnému kávovaru. Aplikace pivní sklenice jako nádoby na mléko je šílená. La Fontano, co si pořídit ke kávovaru samostatný přístroj na uchovávání mléka? Při patřičné péči by napěněné mléko mohlo být sametově krémové konzistence a chuti.


Verdikt

verdiktLa Fontana je bez debat jedna z nejlepších ne-li nejlepší restaurace na Kladně. Prostředím, obsluhou, cenami a trvalou kvalitou připravovaných pokrmů vysoce převyšuje „kladenský standard“. Nikdy za dlouhá léta, co La Fontanu navštěvuji, se mi nestalo, že bych řekl: „Tak tohle se jim moc nepovedlo.“ Za své služby si zaslouží jednu hvězdičku! Jen "neusnout na vavřínech".  


Ceny

cenaCeny jsou přiměřené a hlavně na talíři a v přístupu se vám cena vrátí do posledního haléře. Nápoj a jídlo po kterém jste syti a spokojeni pořídíte už od cca 110 Kč. Platba je možná stravenkami a hotově, kartu si můžete nechat doma.


Prezentace

La Fontana - recenzeRestaurace vlastní internetovou prezentaci. K ní se váže jeden velmi humorný příběh. Provozovatel nechal po Kladně vyvěsit reklamu s internetovou adresou www.lafontana.cz, tato ALE nebyla zaregistrována! Jak moc jsem se „smál“, když se reklamní plochy po několika týdnech přelepovali konečně zaregistrovanou doménou www.pizzerialafontana.cz. Stránky jsou kompletně v Flashi, to beru jako mínus. Neustálé poblikávání a přílišná „zdobnost“ mě taky neohromily. Nicméně nutno podotknout, že na stránkách naleznete veškeré potřebné informace o otvírací době, lokalitě, jídlech + promo z různých zajímavých akcí, na kterých se La Fontana podílela. Za to si zaslouží velkou pochvalu. Pro srovnání doporučuji přečíst recenzi pizzerie La Trattoria Turbanti - čtěte zde.

 

Tipy na zlepšení

Nabídka teplých předkrmů byla lákavější před změnou jídelního lístku. Jen vzpomínky mi zbyly po taštičce plněné listovým špenátem a smažené mozzarelle s jogurtovým dresinkem. Platba kartou by potěšila a zlepšení přípravy kávy bych dokonce nazval prioritou

UPDATE - 20.9.2006

Během posledních čtyřech návštěv nebyla kuchyně resp. obsluha schopna zajistit společné servírování pizzy (připravovaná odděleně od kuchyně) i pasty. V jednom případě byla pasta přinesena AŽ PO SNĚDENÍ pizzy! Za to Fontáně snižuji hodnocení a odebírám hvězdičku.

A když už jsem u toho, dost děsně na mě zapůsobil obsah "olejové" části dochucovadel, které jsou k dispozici na stolech. Něco takového bych nenalil do pět let staré motorové kosy...natožpak na zeleninový salát! Rozumnější by bylo podávat k salátu samostatnou lahev s panenským olivovým olejem... který bude POŽIVATELNÝ!

UPDATE - 25.11.2006

Do restaurace nastoupila nová servírka. Možná se to nezdá, ale v případě Fontany a jejího stáleho personálu se z mého pohledu jedná o docela velkou "změnu". Bohužel slečna servírka se zatím v příliš neaklimatizovala. Z jejího výkonu mám pocit, že svou práci bere jako nutné zlo a to je špatné. Když opomenu, že zapomněla objednat jedno hlavní jídlo, nemůžu se nezmínit o jejím trvale "přiotráveném" pohledu.

UPDATE - 18.12.2006

Poprvé jsem si pochutnal na kávě. Alfredo sice stále "nemusím", ale káva byla nadprůměrně dobře připravená. Krásná dobře zbarvená a hustá pěna a "nepřepálená" vyrovnaná chuť svědčila o seřízení stroje resp. kávomlýnku. Uvidíme, jak dlouho tento stav potrvá:)

UPDATE - 2.1.2007

Restaurace je v rekonstrukci. Otevřena by měla být v únoru a hosty by měla přivítat zmodernizovaným interiérem a modifikovaným jídelním lístkem. Už se nemůžu dočkat (zvláště klimatizace v letních měsících). 

UPDATE - 8.2.2007

Restaurace je znovu otevřená. Rekonstrukce interiéru se více než povedla. Na jídelním lístku přibylo několik nových pokrmů. No.. opět se je na co těšit! 

Lokalita    78

Interiér     80

Obsluha   80

Nabídka   93

Chuť        95

Vzhled     84

 

Celkem*   92 %

Kritéria a pravidla hodnocení naleznete zde.

Ne - Čt 11:00  - 23:00 hod.
Pá - So 11:00 - 24:00 hod

Třída ČSA 1979
Kladno 272 01

Tel.: 312 249 292

Líbil se vám článek? Zalinkujte ho klinutím na ikonku pro další čtenáře :-) 

Přidat komentář
 • huk
  naprostý souhlas...vynikající pizzerie pohybující se ve skoro nevídané cenové hladině...ještěže to máme ze Slaného takový kousek;)
 • GurmetKlub.cz  - Velebme La Fontanu
  Chystam recenzi podniku Turbanti. Udajne vyhlasena pizzerie v Hornich Pocernicich. Dve pece na drevene uhli stavene snad od "boha"..aspon tak to prezentuji na svych strankach. Bohuzel kvalitou obsluhy a hlavne pokrmu jsem byl vrcholne zklaman!! Zlata La Fontana.. Pizza ze zdejsi elektricke pece je o rad az dva lepsi nez ze "dreva v Turbanti". Recenzi mam rozepsanou... je se na co tesit.
 • Guest
  La Fontanu milujeme. A to žil manžel 10 let v Itálii a zásadně vyhledává pizzerie s pecí na dřevo. Asi před dvěma lety tam byla trochu horší obsluha - 2 kluci, ale letos o vánocích to bylo přímo úžasné. Vzali jsme tam kamarády, kteří s námi už nechtějí do restaurací chodit, protože všude kritizujeme.... Ale tady chrochtáme blahem. Předkrm carpacio - báječný, podávaný na klubovém talíři, spolu s parmezánem, hl. jídlo - lasagne, porce se sníst nedala. Manžel měl tradičně pizzu s parmskou šunkou, ta je také výborná. A obsluha? Kamarádi ani nezpozorovali, že mi byl donesen druhý nápoj.... dokonce i ta čeština byla krásná.
 • GurmetKlub.cz  - Velebme La Fontanu
  Dekuji za dalsi pozitivni nazor. Chystam ve Fontane podrobnejsi recenzi s fotografiemi kucharu a personalu obecne.
 • Papaja  - Skvělé carpacio
  Ve Fontane jsem zatím jedla asi nejlepší carpacio. Na tak velkou pizzu, kterou tam dělají, jsem zatím neměla ten správný hlad. Skutečně ji považuji za jednu z nejlepších v Kladně. Můj zamilovaný je ale Panský dvůr :-) (ten vlastně není v Kladně) :-))) Pěkný den,P.
 • GurmetKlub.cz  - Fontana - a zivot chutna lepe :-)
  Zrovna dnes jsem zaskocil do Fontany na obed. Volil jsem osvedcenou kombinaci - 1/2 syrova pizza (bez uzeneho syra) + 1/2 pizza se slaninou, cesnekem, listovym spenatem, syrem a vajickem. No a na "vytraveni" tiramisu:) Jeste zlepsit kavu a byl bych permanentne v sedmem nebi :-)
 • Guest
  Byl sem v La Fontáně obsluha bez problémů,skvělá ,kuchně vynikajcí.Akorad mám pocit s radoby gurmana co to tady hodnotí např.kávu ??,podle jake stupnice to bere a jaké vzdělání v oboru má on sám.Emi
 • GurmetKlub.cz  - Hodnocení kávy
  Hodnocení kávy u restaurace LaFontana je rozděleno do několika kroků. A) Vizuální stav stroje a jeho okolí - čistota, uspořádání apod. B) Servis kávy - jak je káva servírována - porcelán, cukřík, sušenka C) Chuť a vůně připravené porce První dva body jsou předpokládám srozumitelné. Bod C) skrývá hodnocení chuti a vůně. Hodnotím způsob přípravy - univerzální parametr a následně chuť a vůni. Káva Alfredo připravovaná v La Fontaně mě jednoduše nevyhovuje. Je to způsobeno neharmonickou chuťí a vůní připravené extrakce. Hodnotící kritéria Káva se většinou hodnotí na základě několika ukazatelů (zjednodušeno). Vůně, kyselost, tělo (komplexní hodnocení chuti), konec (chuťový pocit po polknutí), celková vyváženost. Co se vzdělání týče, žádné "certifikované" na kávu zaměřené v ČR neexistuje. Hodnotím na základě mnohaletých zkušeností z ochutnávání a za teoretické podpory napr. serveru www.coffeegeek.com. Ondrej
 • Guest  - agnes
  Je to opravdu nejlepší pizzerie na Kladně.
 • Ondrej - GurmetKlub.cz  - Nejlepsi na Kladne
  Dle meho nazoru nejen nejlepsi pizzerie, ale jedna z nejlepsich restauraci obecne.
 • Guest  - Ohlas hodnocení La Fontana Kladno
  V La Fontana jsme byli před čtrnácti dny ve čtyřech na obědě. Servis velmi dobrý a pozorný, ale jídlo se s Turbanti nedá srovnat. Děti měly Spaghetti s Ragú Bolognese,které bylo cítit připálením a byly v něm spálené kousky,carpaccio sice z kvalitního masa,ale s jedním miniaturním kouskem salátu Lollo Rosso a bez Rucoly,parmezán nevalné kvality/ v Turbanti používají na Carpaccio Parmezán Reggiano/Pizza s kozím sýrem a čerstvými rajčaty s třemi malinkýmim plátky kozího sýra který se stal po rozpuštění na pizze takřka nepostřehnutelný.Quatro Formagi s uzeným sýrem,gorgonzola s této pizzy nebyla vůbec cítit. Zmrzlinová koule s vaječným koňakem byla zřejmě v mrazícím boxu delší dobu ,neboť po vaječném koňaku již nebylo ani památky.Recenze Fontany mi připadá trošku tendenční a není se čemu divit,když autorem je člověk,který dydlí za rohem a má s majiteli velmi přátelské vztahy........
 • Ondrej - GurmetKlub.cz  - Tak trosicku mimo
  Vazeny pane Gueste, dekuji Vam za komentar. Nez Vam odpovim, rad bych podotknul, ze prave Vas komentar zni velmi tendencne. Ale budiz... Pokusim se reagovat postupne na vsechny vase hlavni myslenky. Ad. Ragú Bolognese - nikdy jsem nemel. Co se pripaleni pokrmu tyce, za vice jak 5 let, co do Fontany chodim, jsem dostal pouze JEDINE pripalene jidlo. Ale stat se to muze.. Kazdopadne bych si stezoval u presonalu a s jistotou dostal novou porci. Ad. Carpaccio - Pro me je u tohoto pokrmu na prvnim miste kvalitni maso a to sam chvalite. Salat jen jednoho druhu a pouze na ozdobu beru rovnez jako plus. Parmezan tezko hodnotit, nevim jakou znacku v La Fontane pouzivaji (v Turbanti nosi cedulku s vyrobcem az ke stolu???). Ale o "mizerne kvalite" bych si rozhodne mluvit netroufal. Bylo by to neobjektivni.. Ad. Pizza - Predem bych pochvalil kvalitu testa, coz je zaklad kazde pizzy. Pizzu s kozim syrem jsem nemel, nemohu hodnotit. "Syrova" pizza s uzenym syrem me take vadi a resim to uplne jednoduse - obsluhu pozadam o verzi: bez uz. syra s vic gorgonzolou. A kdyz nevim, co za syr restaurace pouziva... zeptam se a vyvaruji se "zklamani". Ad. Dezert - Zmrzlinova koule je jiste hotovym vyroblek fi. PRIMA. A jako takovou bych si ji osobne nikdy neobjednal. Ve Fontane delaji skvostne Tiramisu (mimochodem nyni sypane vyrazne kvalitnejsim kakaem). Tak proc si davat zmrazeny "prefabrikat". Ad. Tendencnost - Zaprve majitele La Fontany jsem v zivote nevidel. Za druhe.. tendencni me pripada prave vas komentar. Proc Fontanu nesrovnavate s jinou zde hodnocenou italskou restauraci, ktera ziskala "vynikajici" hodnoceni? La Fontana poskytuje dlouha leta TRVALOU a VYROVNANOU kvalitu sluzeb, coz se o mnoha jinych podnicich rict bohuzel neda :-(
 • Renata K.  - latte s prichuti
  Zkusil si nekdo objednat ve Fontane latte s prichuti? Vzdycky vam totiz reknou, ze prichute nejsou. Ptame se na ne uz pres rok - do tehle hry nas zapojili kamaradi a uspesne to sirime dal. Otazka zni, jestli nekdy latte s prichuti vubec bylo?
 • Ondrej - GurmetKlub.cz  - Latte:)
  Nezkousel:) I kdyz posledni dobou se s kavou mooc zlepsili. Teda znacka je stejna, ale kava je kvalitne pripravena. Jinak s tou "neexistenci" prichuti to je docela trapas! Pri pristi navsteve si tedy zkusim dat latte:)
 • Petr
  Co se týká příchutí do kávy,napadlo někoho(zkuste se zeptat obsluhy pořádně), že prostě příchutě zrušili a ne,že je"pořád"nemají?????Já osobně nečekám,že hned druhý den budou kvůli takové maličkosti předělávat jídelní lístek!Takže milá Renato,dejte vědět a případně se mi někde poptejte po žvíkačkách BaJo,ptám se u nás v cukrárně skoro rok a pořád je nemaj.......
 • gREY
  Milý petře, žvýkačka není s měkkým i, ale s tvrdým. Jestli máš měkké jako tvrdé tvé partnertce rozhodně nezávidím. :-\)))) Ahoj tvůj zákazník, ale jinak nevidím jedinný důvod, proč by jste měli rest. Fontána kritizovat. Jinde tak příjemní nejsou a pokud se týká obsluhy, zajdětě si např. do kladenského Zanzíku a uvidíte ropzdíl. La fontána je super!!!!!!!!!!!!!
 • Guest  - nová servírka
  Jsem v La Fontaně poměrně častý zákazník, takže moc dobře vím, která slečna je tou novou servírkou, kterou tak nehezky hodnotíte. Jsem nucen vám odporovat. Musím říct, že ona slečna se vždycky chová velmi mile a ještě jsem s ní neměl žádný problém.
 • Glama  - Doporučení
  Velice doporučuji návštěvu jiné kladenské restaurce. jmenuje se Nostalgie. Jméno ulice je, myslím, Žižkova. každopádně je to kolmá ulice na hlavní třídu - na jednom rohu květinářství, na opačném Cafféé u hada. je to BOMBA!!!!! na labužníku.com je o ní tak práno v diskuzním foru v rubrice "Kde se dobře vaří!" Velice, velice doporučuji. Majitel p. Drnec je umělec! Vyzkoušejt a budu ráda, když mi své hodnocení povíte. Mail glama@seznam.czž Nemám s nini nic společného, jen jsem jako človk s více než 20letou praxí ve špičkových pražských hotelích byla po návštěvě v Nostalgii doslova blažená a neslyšela jsem jedinou zápornou připomínku, jen nadšené ohlasy. Zdravím marcela krombholzová
 • Ondrej - GurmetKlub.cz  - Tipy v Kladne
  Glama: Diky za tipy:) Neni Nostalgie nahodou byvala "Palacinkarna"? :-) Uprimne receno, sam od sebe bych tam nesel. Nemam rad typ podniku jeden den palacinkarna -> krach a dalsi den je tam restaurace Nostalgie.. (nostalgie po te palacinkarne?:)) Ale vazne, urcite se tam stavim. V Kladne neni moc podniku, kde si clovek pochutna a rekneme absolvuje "prijemny gastronomicky zazitek" :-)
 • Glama
  Ano, je to bývalá palačinkárna. Jmenovalo se to, myslím, Port de Marseille. Věřím, že Nostalgie vydrží dlouho. Vážně jsem zvědavá, jestli si úroveň udrží. Mějte se! Dobrou chuť!
 • Ondrej - GurmetKlub.cz  - Nostalgie
  Glama: Nostalgie jsem navstvil (zatim bez fotoaparatu). Prvni dojmy velmi pozitivni. Interier, obsluha.. vse na jednicku. Jidelni listek prijmne slozeny. Jidla velmi dobra - ochut. 4 druhy, ale ne uplne dotazena (aranz vynikajici). Slabinou je nabidka dezertů. Jablecny krem - tvaroh s jablky za 59 Kc je dobry... ale max za 40 Kc. Urcite se brzy vratim s fotoaparatem :-)
 • Leńule
  A netušíte prosím někdo, jakými značkami stravenek se dá platit?
 • Guest  - číšník
  Chtěla bych touto cestou podat stížnost na číšníka, který nás obsluhoval 12.2.007 v La Fontáně. Jeho arogance a s tím související i neprofesionální chování nás velice rozladilo hned na počátku návštěvy. Je to až zarážejí, že tato vyhlášená restaurace zaměstnává takto neprofesionálního číšníka. Celkový dojem ale zachránila jeho kolegyně, kterou tímto moc chválíme. Markéta+Jitka+Helena
 • Guest
  Myslíte jsi, že personal v restauraci je špatny ? ? ? Já osobně myslím, že ne-i když některé výhrady bych mel třeba k té blondýnce a jejímu chování, když nebudu brát v potaz to, že se stále nesrovnala v novém zaměstnání a jednoznčně stále nestíhá. Ale hlavně bych upozornit na kuchyň poněvadž jsi myslím, že čekat na sladké po jídle zhruba 30 min. je neunosntné, zvláště poté co si objednáte kávu kterou Vám personál prinese okamžitě. Muj celkový dojem je dobrý a rozhodně bych nekritizol jen obsluhu. Slovo nakonec-MYSLIM SI ZE TATO RESTAURACE JE VYHLASENA A CHODI DO NI STALE VICE LIDI PROTOZE JSOU SPOKOJENI A VERIM, ZE CELY PERSONAL, JAK OBSLUHA TAK KUCHARI JSOU STALE POD NASIM TLAKEM TAK BYCH JE CHTEL OMLUVIT - NEMAJI TO TAM ASI JEDNODUCHE .......
 • Guest
  já si nemyslím, že je obsluha špatná, jen jeden číšník a na tom, bohužel pro zákazníky, trvám. Jinak ale s Vámi souhlasím,že je to super restaurace. Já bych ho teda moc neomlouvala, když se v týž den a v tu samou hodinu na své známé usmívá a na ostatní zákazníky je nabroušenej, tak tuto vaši omluvu moc nepřijímám, ale jak už jsem řekla, s ostatními jsem spokojená
 • Guest  - Jídelní kupon
  A netušíte prosím někdo, jakými značkami stravenek se dá platit? Také děkuji za odpověď.
 • pilpo
  Ticket restaurant,sodexho,chegue dejeuener
 • Guest
  výborná reastaurace,chodím tam poměrně často,dobra kuchyně,příjemný perzonál-vše jak má být.Naposledy jsem ochutnala rizoto s kuř.masem,brokolicí-doporučujiiii
 • chalicek  - recenze
  V La Fontáně jsem byl několikrát, kromě jedné návštěvy (po které jsem musel s ulomeným kusem zubu od kamínku v pizze navštívit zubaře) jsem s jejich jídlem i přístupem spokojen. Od nástupu mého bývalého spolužáka ze základky, se profesionalita obsluhy a vstřícnost značně zlepšily a dostali jsme pizzu i těsně před zavíračkou. Kvalitu pizzy bych vyzdvihl a vyrovná se jí jen pizza v pizzerii Galerie, která je tak trošku opomíjena (v minulosti zde byly sice problémy s kvalitou jídla i obsluhy, ale po nástupu nových majitelů se toto rapidně zlepšilo). Vždy dám přednost La Fontáně, ne kvůli pizze, ale kvůli pivu (v Galerii totiž točí Krušovice, které nejsou nic moc).
 • Guest  - cisnik
  Souhlasim s positivne hodnocenym jidlem ale take s negativnim hodnoceni toho nakratko ostrihaneho cisnika. Jednou jsem si dal pizzu a ne jenom ze mi ji prinesl tento idviduum , vidua , viduem studenou ale jeste ji pridrzoval prstem kterym pred tim hladil psa jednoho zakaznika. Kdyz jsem ho na to upozornil ze je to proti hygiene odskenul a vyhibal se nasemu stolu az sme muslei jit zaplatit ke kase. Takze takhle muze si rikat kdo chce co chce je mi to jedno ale tohle je moje zkusenost, jinak restaurace je dobra , mozna kdyz nad tim jeste tak premyslim tak je mozna to vychvalovani zacina uspavat na vavarinech.
 • Guest  - názor
  Jedná se určitě o dobrou restauraci. I tak nejsem zcela spokojený. Občas je jídlo připálené a pokud si budete přát vynechat určitou ingredienci z jídla, tak vám to číšník slíbí a kuchař nesplní. JInak mohu restauraci doporučit. Osobně si myslím, že nejlepší restaurací na Kladně je mexická La Paz, ale je to jen můj soukromý názor. Naopak jednou z nejhorších v okolí Kladna je Maštal Doksy. Studená jídla, nedodržená gramáž příloh a vlasy v jídle. - To by byla asi recenze...
 • Evík
  Tuto restauraci mám ráda, většina personálu je ochotná a milá, i když výjimky samozřejmě jsou. Doporučuji Pizzu Carpaccio - s kousky hovězího, mozzarelou, parmezanem a rajčaty - opravdová lahůdka pro labužníky :) .. dále nově v jídelníčku více druhů bramborových noků a rovněž lasagne mám odzkoušené a jsou téměř vždy vynikající. Jediné co bych vytkla jsou malé skleničky s nápoji (0,2 l je opravdu málo), takže dám většinou přednost třetince piva. Doporučuji navštívit!!
 • Guest  - pizza
  Kuchyně tam je moc dobrá ale bohužel kvalita pizzy které dosahovaly cca před dvěma léty ty současné nedosahují
 • Zdenek  - Oblíbenost
  Tato restaurace dosáhla velmi dobrého jména u zákazníků. Bohužel mi přišlo že tak trochu usnuli na vavřínech a není to tam takové jako v když začali. Od pizzy počínaje po obsluhu konče. přesto všechno mají až na pizzu jídlo mco dobré a doporučuji ji alespon jednou navštívit
 • Standa  - Otřes
  Dnes jsme navštívili tuto restauraci s tím, že se zde naobědváme. Do restaurace jsme přišli v 11,30 a byli jsme mezi prvními hosty. Jídlo jsme si objednali a čekali. Mezitím se restaurace začala zaplňovat a my jsme stále čekali. Po 45 minutách jsme sa zeptali personálu, kdy konečně začneme jíst. Slíbili nám, že do 10 minut to bude hotové! Ale když se ani po této době nic nestalo, tak jsme se naštvaní zvedli a odešli. Mezi čekáním na jídlo jsme si všimli, že upřednostňují objednávky do krabice a na hosty v restauraci KAŠLOU. Konečná kapka přetekla, když donesli jídlo ke dvoum stolům, které přišli až po nás!!! NEDOPORUČUJI návštěvu tohoto zařízení!!!
Komentářů (35)