Pozvánka: Gastro Hradec 2007 – Mistr kuchař ČR
Neděle, 15 Duben 2007 11:23

Pozvánka: Gastro Hradec 2007 – Mistr kuchař ČRPostižen výpadkem internetu přidávám lehce opožděnou pozvánku na gastronomickou soutěž Gastro Hradec 2007. Klání kuchařů a cukrářů se zúčastňují jak profesionálové, tak studenti. Hlavní sál kongresového centra Aldis napěchovaný stovkami špičkově aranžovaných pokrmů. Hlavní chody, předkrmy, dezerty, kreativní cukrářství a mnoho dalšího vás čeká tento čtvrtek 19.4. jen a pouze v Hradci Králové.

 

Gastro Hradec 2007

informaceNejedná se pouze o obří přehlídku gastronomických schopností všech zúčastněných. Vrcholem celého dne je slavnostní vyhlášení vítězů jednotlivých kategorií a udělení titulu Kuchař roku 2007. V okolí Aldisu bude probíhat prezentace gastrofirem a v ostatních prostorách bohatý doprovodný program. Doporučuji k návštěvě! Za symbolické vstupné 50 Kč vás čekají opravdové kulinářské orgie:)


19.4. 2007 - Hradec Králové

Kongresové centrum Aldis 10.00 – 18.00.Reportáž z loňského ročníku

reportazMinulý rok jsem na soutěži strávil neuvěřitelných 6 hodin. Procházení mezi exponáty vám zabere klidně i několik hodin, záleží jak podrobně budete jednotlivé „instalace“ zkoumat. Slavnostní vyhlášení vítězů se malinko protáhlo. Organizátoři chtěli alespoň symbolicky odměnit každého zúčastněného. Tuto snahu velmi oceňuji, nicméně z mého hlediska jako pozorovatele „natěšeného“ na nového celorepublikového kuchařského mistra, bylo několikahodinové čekání docela ubíjející.


Organizace soutěže

V rámci Gastro Hradec jsou vyhlášeny tyto kategorie:

 • Kuchař senior
 • Kuchař junior do 21 let
 • Cukrář senior
 • Cukrář junior do 21 let
 • Handicapovaní
 • Soutěž družstev

Přesnější rozdělení a hlavně charakteristiky soutěžních úkolů najdete na stránkách Asociace kuchařů a cukrářů – Akc.cz.


Reportáže z Gastro Hradec 2006

Gastro Hradec - První díl

Gastro Hradec - Druhý díl

Gastro Hradec - Fotogalerie I.

Gastro Hradec - Fotogalerie II.

Gastro Hradec - Galerie vítězů 

 

Fotogalerie 

Image

Image 

 

Líbil se vám článek? Zalinkujte ho klinutím na ikonku pro další čtenáře :-)

pošli na vybrali.sme.sk
Přidat komentář
 • Petra Kris  - Termín
  Je to zajímavá akce, bohužel ve zcela nevhodném termínu. Dovolenou si kvůli tomu brát nebudu. Víkendový termín bych jistě ocenila nejen já, ale i další.
 • Ondrej - GurmetKlub.cz  - Gasro Hradec 2007
  Petra Kris: Je to tak. Bohuzel akce je smerovana hlavne na samotne soutezici + skolni zajezdy apod. Klasicky dospely navstevnik neni prilis obvykly. A je to skoda. Napriklad na minulem vyhlaseni vitezu jsem byl jediny "fotograf". Pritom akce je to vice nez zajimava:)
 • Michal Marek
  Těmi fotkami můžete za smrt jednoho čokoládového králíčka ještě takhle před spaním =D
 • Lucie  - jak letos?
  Smím se zeptat, jak letos výstava a soutěž dopadla?
 • Ondrej - GurmetKlub.cz  - Vysledky Gastro Hradec 2007
  Je mi lito, ale letosni Gastro Hradec jsem musel na uplne tu nejposlednejsi chvili zrusit:( Vysledky je mozne ziskat na strankach [URL=http://www.akc.cz/index_h.htm]www.akc.cz[/URL]
Komentářů (5)