Potraviny
Dortík z Venezie - Kladno
Středa, 10 Květen 2006 23:18
Dortík z Venezie

Toho odpoledne mě strašným způsobem „honila mlsná“. Odolával jsem dlouho, ale jak už to s „lidskou chutí“ bývá, podlehl jsem a při cestě do městem zamířil do cukrárny Venezia v Kladně. Pobyl jsem, popil jsem a jak mě chutnalo vám popíšu v dnešním článku. Kompletní recenze cukrárny Venezie se sice chystá, ale proč si nedat malinký „předkrm“. Dva dorníky prošly minitestem GurmetKlubu.

 
TEST: Camembert - Král Sýrů
Neděle, 07 Květen 2006 17:39
Camembert - Král sýrůKdo by neznal Camembert. Slavný francouzský sýr vyráběný v mnoha mutacích po celém světě. Klasický sýr s bílou plísní na povrchu hmoty je známý i u nás. Bohužel velmi malé povědomí o šířce pojmu „sýr s bílou plísní na povrchu“ v naší populaci vede k dost lidí k souhrnnému pojmenování těchto produktů názvem „hermelín“. A shodou okolností je to právě výrobce Hermelínu (Pribina a.s.) jejíž výrobek prošel testem na GurmetKlub.cz.
 
 
TEST: Malinový dort - Hájek
Úterý, 02 Květen 2006 00:00
Malinový dort - HájekJe tomu týden, co jsem recenzoval cukrárnu Hájek na Florenci. Dnes budete moci nahlédnout do útrob dortu zakoupeného k oslavě narozenin. Oslavenec vůbec neměl radost z toho, že cesta k dortu a jeho naporcování je ztížena přítomností mého fotoaparátu. Jak obstál malinový dort v nelítostném hodnocení zde na GurmetKlubu? Balení odpovídá ceně cca 220 Kč. Slušně pevná krabice provedená ve firemních barvách přímo vybízí k otevření. Více v článku...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 3 z 3