PHOTOBLOG: Prague Food (Free) Festival
Úterý, 01 Červenec 2008 00:00

pf00b.jpgPHOTOBLOG: Prague Food (Free) FestivalNejen jídlem je člověk živ, proto jistě nebudete příliš protestovat, když celou festivalovou sérii ukončím dietním až hladovým postem s fotkami nejen z PFF, ale i ze souběžně pořádaného United Islands. Akustická nadílka skupiny NoJazz působila jako subsonická podpora trávení a nápadité, tělo rozvlňující, melodie jako decentní ukolébavka. 

 

Na plovár ně s...

Image

 

NoJazz v akci

Image

 

Poslední sklenka dopita

Image

 

Poslední sousto vloženo

Image

 

A to je vše.. 

 

Přidat komentář
 • edy  - co se děje?
  A to je vše.... Ondro. doufám, že to nemělo znamenat, že to je vše a že ty s gurmetklubem končíš. Po tvoji několika týdenní absenci to skoro tak vypadá... , to by tedy byla veliká škoda. Co se děje??
 • Ondrej - GurmetKlub.cz  - Co se deje
  edy: A to je vse.. uznavam, ze to neni uplne stastna formulace:) Konec to neni. Terminy a sliby hodlam setrit, ale, pokud to tak lze rict, je mozne se zacit lehce tesit:)
 • schnytlik  - Co se deje?
  Tak to nam spad kamen ze srdce :D
 • edy  - co se dějě?
  Můžeme se těšit třeba na nový časopis, kde budeš hrát velikou roli? Něco se šušká:-) Jestli je tomu tak, tak co dodat, než ti popřát mnoho úspěchů, v tom dnes už skoro nepřehledném množství food-časopisů dobře zakotvit a přijít s něčím opravdu novým, dobrým a potřebným. Budu se těšit!!
 • Karel  - Co se děje?
  Tak co se tu děje? Ta mezera trvá velmi dlouho :o(
 • Charlee  - vrr
  Chuu, hrozně se mi líbí tvé fotky. Taky se snažím fotit, ale zatím nemám ještě zrcadlovku, tak ty fotky nejsou tolik na úrovni. Nechci ti tu nějak spamovat, ale ejstli chceš můžeš se podívat na můj blog a dyžtak mi s něčím pomoct, poradit atd. byla ybch hrozně moc ráda. Díky :)
Komentářů (6)