PF07: Šťastné, klidné a veselé
Neděle, 24 Prosinec 2006 12:31

Image 

 

PF 2007

Přeji Vám klidné a šťastné prožití vánočních svátků a vše nejchutnější do Nového roku. Pokuď možno bez žlučníkových záchvatů a akutních zažívacích problémů :-)

priborVěřím, že následujících 12 měsíců bude připraveno z těch nejlepších, čerstvých surovin. Nad kvalitou servisu a se vám bude tajit dech a chuťové buňky při jejich konzumaci objeví šestý smysl "gurmánství" :-)

 

"A k tomu nám dopomáhej GurmetKlub.cz, amen.."   Kniha Ondřejova recept 01/07


Přidat komentář
 • Guest  - Přání
  Přeji šťastné a veselé Vánoce a do Nového roku 2007 oceán štěstí, moře lásky, vodopád zdraví, řeku přátelství, jezero úspěchů a pramen splněných snů :-) prostě kus toho lidského štěstí, co není vidět, ale bez kterého nelze žít.
 • tark
  http://fotoblog.blacksuns.net/index.php?fotka=169-pf-2007 Moje PF také souvisí s jídlem... :-)
 • michal
  Y malého slovenského mestečka, tak ako som to sám počúval od mala: " Vinšujem Vám tieto slávne sviatky Krista Pána narodenie, veľa zdravia, šťastia, hojnosť Božieho požehnania a po smrti kráľovstva nebeského dosiahnutia! " A ďakujem za krásne chvíle pri čítaní tohto blogu.
 • Florentyna  - Kromě obligátního...
  štěstí a zdraví přeji také majiteli tohoto čtivého a hlavně chutného blogu mnoho síly a inspirace. Těším se nejen na následujících 12 měsíců. Flo.
 • pmtv@notes.cz  - PF 2007
  Také se připojuji k přání všeho NEJ autorům a čtenářů těchto skvělých stránek.
 • Ondrej - GurmetKlub.cz  - PF 07
  Dekuji jeste jednou vsem prejicim a preji jim v roce 2007 jen ty nejvybranejsi a nejchutnejsi zazitky :-)
Komentářů (6)