Nazory a Media
TIP: Konkurence CHILLI nové foodblogy v akci
Středa, 30 Leden 2008 21:00

TIP: Konkurence CHILLI nové foodblogy v akciNa uvádění nesmělých foodbloggerů – noviců je tu pan Cuketka. Já mám dnes tu čest představit čerstvě narozeného „plnoletého“ jinocha s pikantně rozčíslou fazónou, který ví co chce, již od svého prvního ublognutí ;-) Druhým v řadě je rekonstruovaný foodblog našeho slovenského kolegy Viktora. Oba projekty mě zaujaly z několika důvodů. Ten hlavní je...

 
Doporučuji: Vánoční pivní trhy – Praha Holešovice
Čtvrtek, 06 Prosinec 2007 00:00

Doporučuji: Vánoční pivní trhy – Praha HolešoviceVe dnech 14. 12. - 16. 12. 2007 proběhnou na výstavišti v pražských Holešovicích Vánoční pivní trhy. Jedinečná akce zaměřená na propagaci piva nejen jako nápoje pro volné chvíle, ale i jako partnera pro vysokou gastronomii. Své kulinářské umění předvede šéfkuchař restaurace Rybí trh Martin Slezák. O kávu se bude starat Štěpánka Havrlíková z Mistrkavy.cz a do tajů pivní degustace vás zasvětí Jan Šuráň. Doporučuji k vaší ctěné pozornosti.

 
POZVÁNKA: Svatomartinské hody v hotelu Regina - 30.11.
Úterý, 27 Listopad 2007 11:42

POZVÁNKA: Svatomartinské hody v hotelu ReginaHotel Regina pořádá proslulé Svatomartinské hody. Desítky pečených hus a kouzelné staročeské přílohy si podávají ruce mimo jiné s dýňovým koláčem a trhancem s malinovou omáčkou. To vše až v gurmánsky neomezeném množství, s vinným doprovodem a cimbálovou muzikou. Čtenáři GurmetKlubu mají 10% slevu!

 
KNIHA: Kuchařka (nejen) pro dceru
Pátek, 23 Listopad 2007 00:00

KNIHA: Kuchařka (nejen) pro dceru Už, už, uuuuuuuž? Pouhých několik dní nás dělí od vydání knižní prvotiny (u toho asi nezůstane:) naší milé kolegyně foodbloggerky Florentýny. Přestože jsem měl tu milou možnost se svým malým dílem na knize podílet, nebojím se ztráty objektivity během jejího hodnocení. Kuchařka pro dceru totiž není pouhou sbírkou receptů, ale i příběhem a lidskou výpovědí.

 
TIP: Kuchařské rychlovky na Stream.cz
Sobota, 17 Listopad 2007 19:29

TIP: Kuchařské rychlovky na Stream.czPředem upozorňuji, že se nejedná o závadný obsah s tématem pro starší a pokročilé, naopak. Na stránkách projektu Stream.cz jsem objevil pořad  „Rychlovky“. Rozhodně se jedná o první český, legální, online video obsah s tematikou vaření. Technickou kvalitou (střih, kamera) se nedá srovnávat s běžným průměrem. Ale je třeba ocenit aspoň nápad a snahu.

 
REKLAMA: I muži mají své dny – Fernet Stock boduje
Pátek, 19 Říjen 2007 13:04

REKLAMA: I muži mají své dny – Fernet Stock bodujeČasto to nedělám, ale dnes si nemohu pomoci. Kdo jste ještě neviděl novinkovou, extrémně povedenou, reklamu na Fernet Stock, tak teď máte šanci. Slogan - „I muži mají své dny“ zůstává a je kombinován s nově vystavěnou, typicky mužskou, zápletkou. O druhotném využití celé myšlenky ve stylu České sody lze už pouze spekulovat. 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další > Konec >>