Kde nakupovat
Tak nám otevřeli Palladium, paní Müllerová
Sobota, 27 Říjen 2007 00:12

Tak nám otevřeli Palladium, paní MüllerováVšem čokoládomilcům se omlouvám. V pozoru stojící souprava naložená sladkostmi a zarámovanými fotografiemi uvolňuje nástupiště expresní, a za svůj vznik, pouhé shodě náhod, vděčící reportáži z otevření nákupního centra Palladium. „Český Lafayette“ se pyšní nejen čtyřmi poschodími obchodů, ale i přítomností speciálního „gourmet patra“. Račte vstoupit :-)

 
Cheesy: První sýrový butik v Praze
Pátek, 10 Listopad 2006 00:00

Cheesy:  První sýrový butik v PrazeJsou tomu čtyři týdny, co byl na Letenském náměstí otevřen první pražský „sýrový butik“ Cheesy. Nabídkou produktů a formou jejich prezentace se stává první vlaštovkou v oblasti „sýrových speciálek“ v ČR. S nasazením vlastních chuťových buněk jsem pro vás připravil detailní představení tohoto smělého, a k velkému úspěchu „odsouzeného“, podnikatelského záměru. Hned na první pokus jsem utratil přes dvěstě korun.. A stálo to za to!

 
Kde nakupovat: Prodejna sýrů - Jihlava
Úterý, 18 Červenec 2006 00:00

Kde nakupovat: Prodejna sýrů - JihlavaMám velký sen. Provozovat obchůdek specializovaný na prodej delikates. Bohužel si plně uvědomuji, jak nereálné to je přání. O to více mě překvapila náhodně objevená jihlavská „sýrová speciálka“. V boční uličce vzdálené cca sto metrů od hlavního náměstí nalézají místní labužníci vše, po čem jejich mlsné jazýčky byť jen zatouží. Strukturovaná a velmi obsáhlá, taková je zdejší nabídka sýrů.