VAROVÁNÍ: Člen GottGang se zlobí
Pondělí, 15 Říjen 2007 20:25

VAROVÁNÍ: Člen GottGang se zlobíMoje poslední návštěva Gott Gallery skončila neodolatelnou výměnou osobních údajů za kouzelné slevové kartičky. Další „kreditka“ přináší, do už tak přeplněné peněženky, možnost konzumace se slevou rovných 10%. Kromě toho vás karta opravňuje si na dva dny v roce bezplatně pronajmout mistrovu ochranku. Fikce? Realita? Nechte se překvapit.

 

Fikce je to, bohužel

fikceProč bohužel? Poslední dobou se opět začínají množit „natvrdlé“ telefonáty dovolávající se zarezervování stolu v oblíbené restauraci. Hloupost lidí je nekonečná a na rostoucím množství „omylů“ se opět částečně podílí informační linka 1188. Posledních několik měsíců si totiž vedu „omylovník“ - statisticky zpracovaný přehled vstupních informací vedoucích například k rezervování si stolu ve vinohradské Potrefené huse (ještě jeden dotaz a postřelím já vás :-)


Poslední večeře volajícího

posledni vecereJeště jeden omyl, jediný omýlek a ze stránek odstraňuji svůj mobil. Poslednímu z tazatelů tímto virtuálně servíruji následující menu :-)


Překrm

V ošmataném plastovém víčku podávaná slza technického benzinuservírováno chlazené.

Image 

Hlavní chod

Polévková lžíce archivní, 11 let staré zavařeniny.

Image 

Dezert

Do otevřené tlamičky nasměrovaný vystříknuvší lubrikant na bázi teflonu - WD 40.

Image

 

Historie se opakuje

OMG: Jak se ze mne stala ústředna

 

Přidat komentář
 • MAzel
  Beru, kdy budeš podávat dezert? Drhne mi přezahovačka (ne vlasy) kolo!
 • Ondrej - GurmetKlub.cz  - Posledni vecere
  MAzel: Aaaa gurman:) Upozornuji, ze dotycny volajici si uzije cele menu:))
 • Otiik  - :)
  co to vzit za druhy konec a otevrit si restauraci :D ...to nejdulezitejsi - objednavajici klienty - uz mate :))
 • Ondrej - GurmetKlub.cz  - Menu naservirovano
  Otiiik: Dobry napad! Kazdopadne zadne priste uz nebude. Posledni volajici dozadujici se rezervace v kladenskem Zanzi baru byla odmenena slavnostnim menu za odmazani cisla z kontaktu :-))
 • ptiger  - dobrý
  musím říci, že já jsem měl další lahůdky , které bych dal do placu, kdyby jsem je už předevčírem nevyhodil- babička dostala k 75. narozeninám 20 litrovou sklenici meruněk a očka v plechovce. Babička je už 20 let mrtvá...meruňky byly jak v sulcu, do oček jsem se nedíval, radši...
 • Lubosh  - Ostravský kahan
  mohu přidat do placu. V mém sklepě si ho před lety zapoměl předchozí majitel domu.
 • Ondrej - GurmetKlub.cz  - Gottgang
  ptiger: Dvacetilete merunky... aneb jak z kompotu udelat marmeladu ;-)) Mozna bych ochutnal... coz nemuzu rict o rybi konzerve :-/ Lubosch: :-)) tak to je material. Doporucuji neotvirat.. nepit.. a odnest do sberny nebezpecneho odpadu.
Komentářů (7)