TIP: Konkurence CHILLI nové foodblogy v akci
Středa, 30 Leden 2008 21:00

TIP: Konkurence CHILLI nové foodblogy v akciNa uvádění nesmělých foodbloggerů – noviců je tu pan Cuketka. Já mám dnes tu čest představit čerstvě narozeného „plnoletého“ jinocha s pikantně rozčíslou fazónou, který ví co chce, již od svého prvního ublognutí ;-) Druhým v řadě je rekonstruovaný foodblog našeho slovenského kolegy Viktora. Oba projekty mě zaujaly z několika důvodů. Ten hlavní je...

 

Moje malé "proč"

moje male procZa následující řádky si jistě vykoleduji kritiku a označení "namyšleného ješity", ale co.  Jsem moc rád, že na scénu přicházejí dva nové foodblogy, které neoperují s proměnnými jako "kopírování, uctívání apod." Takže s pompou vítám jednu pikantní dámu - Chilli Julii, která nejen že vaří, ale nebojí se i chlapácky zaburácet a slovenského kolegu Viktora, milovníka kávy a muže (za každého dalšího foodbloggera vyplácím peněžitou odměnu!)

Co se mi líbí?

Jasný koncept, design na míru, vlastní doména a snaha přijít hned z počátku s něčím "extra":)

 

ChilliJulie.cz  

O šťavnatém, svéžím, čerstvém, sladkém.. chilli dobrém jídle - www.chillijulie.cz

Image 

 

Delikatesy.sk 

Nejen o kávě, jídle a zajímavých podnicích - www.delikatesy.sk

Image 

 

Držím vám palce a přeji nekonečnou inspiraci a dostatek energie :-)

Přidat komentář
 • pixy
  "za každého dalšího foodbloggera vyplácím peněžitou odměnu!" - kolik dáš? :)
 • pan c.  - ááj :)
  ...jsi mě těsně předběhl. ale v tomto případě jsem moc a moc rád, oba projekty si zaslouží poctivé linkovací doppio a tak je poctivě zdovíjím i u sebe v pátek! ;) jinak, docela je ten leden nabitej že jo? já zatím napočítal sedm kousků... to tady snad ještě nebylo :)
 • Ondrej - GurmetKlub.cz  - Nove prirustky
  pixy: Dost na prijemny odpoledni vylet po okoli Kladna ;-) pan c: No tyhle dva weby jsem musel.. libi se mi a promo si zaslouzi! :-) Zbytek.. no.. jak rikam.. budu nenaviden.. osocovan.. ale zbytek me nebere (myslim CZ blogy mesice ledna).
 • ChilliJulie
  No jo, chlapi, přes Vánoce jste na to z vysoka prděli, tak se sedm lidí naštvalo a šlo s tím NĚCO dělat :))) Sedmičku "biluju"...Viktora zdravím a Ondrovi díky!
 • viktor  - dik
  dik za privitanie a tesim sa na vzajomnu inspiraciu aj vam vela zdaru a pekny den
 • Honza
  Vzdávám se odměny - www.kramlik.blogspot.com, nemá sice vlastní doménu, ale zato je to k jídlu :o)
 • renata
  v rámci akce, když tě nikdo nepochválí, udělej to sám, si dovolím vložit link na svůj skromný fb: http://jinozem2007.blogspot.com Přiznávám, že to má ještě spoustu chyb, ale na jejich nápravě stále pracuji ;-)
 • Libor Fikr  - delikatesy.sk
  Nevěděl jsem o delikatesy.sk a je to velmi chutný bloček ...
 • pupo  - malomestsky
  nasel sem zajimavy blog malomestskych amateru http://www.gurman.rimava.sk/[URL=http://www.gurman.rimava.sk/]Page Title[/URL]
Komentářů (9)