Souteze
SOUTĚŽ: Těstoviny s ořechy aneb národ sobě
Pondělí, 22 Leden 2007 20:39

RECEPT: Těstoviny s ořechy aneb národ soběNení tomu tak dávno, co mi jeden známý vštěpoval ideu, že obsah serveru mají v ideálním případě tvořit jeho denní čitatelé. Jako že to jednoduché, provozovatel si jen kontroluje narůstající databázi textů a opěvuje denní statistiky návštěvnosti :-) Tak jsem si řekl, že dnešní článek bude pokusný a bude dokončen na základě právě vašich příspěvků. Takže národe, uvař sobě jak nejlépe to umíš. A ty umíš :-)

 
HÁDANKA: Soutěž o pozvánku na degustaci kávy
Neděle, 03 Prosinec 2006 00:33

HÁDANKA: Soutěž o účast na degustaci kávyDnešní soutěž obsahuje záludnou fotohádanku. O to lákavější je výhra, kterou jsem připravil pro úspěšné a rychlé „řešitele“. Dva (dvě) z vás získají možnost zúčastnit se degustace hned osmi druhů zrnkových káv. Ta proběhne v sobotu 9.12. dopoledne. Veškeré vzorky pocházejí z programu FairTrade a některé jsou držiteli BIO certifikace. Osobně se na akci moc těším a doufám, že i vy... potenciální výherci :-) Fotografii s hádankou najdete v článku.

 
SOUTĚŽ: Litr Grant's - aneb gurmetí Skotské střiky
Středa, 01 Listopad 2006 00:00

SOUTĚŽ: Litr Grant's - Skotské střikyPo dlouhé době je tu další soutěž GurmetKlub.cz .Pro výherce mám přichystaný litr. Přesněji řečeno litr skotské whisky Grant's. Vyhrát ji může kdokoli (starší 18ti let), kdo splní soutěžní úkol. To by samo o sobě bylo docela málo. Lahev dostane logicky ten(ta) nejlepší. Na úvod prozradím, že soutěžní úkol bude lehce kreativní a pro někoho i trošku delikátní. Jste zvědaví? Podrobnosti naleznete v článku. VSTUP OD 18 LET.

 
Soutěž: Reverzní inženýrství pro kuchaře
Středa, 02 Srpen 2006 00:00

První soutěž GurmetKlub.cz je tady. Historicky prvního výherce čeká luxusní čokoládové opojení ve formě 85% čokolády Lindt. Pravidla najdete v článku. Hrajte a vyhrajte!

Image 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>