Souteze
FOTOHÁDANKA: Tajemné, asijské cosi – Kdo ví, odpoví
Pátek, 21 Září 2007 01:12

FOTOHÁDANKA:  Tajemné, thajské, asijské cosi – Kdo ví, odpovíZačínám navážet čerstvé články. Spíž voní novotou a já vymýšlím nejvhodnější systém skladového hospodářství. Bez prodlení expeduji jednu lákavou a exotickou fotohádanku. Ta překvapí faktem, že v prvním případě sám nevím správnou odpověď. Čemu patří podivně lahodná a lehce nakyslá chuť jednoho z plodů? To je má otázka pro vás, inteligentní a v exotických plodinách se orientující, čtenáře :-) 

 
Hádanka: Víkendová hádanka o suché z nosu
Sobota, 16 Červen 2007 02:00

Hádanka: Víkendová hádanka o suché z nosuV dnešním článku rozhodně nečekejte reportáž z velkolepého letního barbecue, ani další obsáhlou recenzi s megabajtem fotek:) Na to si budete muset počkat do příštího týdne. Ale abych nebyl vyloženě skoupý „na bit“, připravil jsem pro vás malou fotohádanku. Tvůrce prvního, druhého, ani desátého správného tipu nic nevyhrává. Neodradil jsem vás? Tak račte vstoupit a hádat :-) Kde není výherců, není ani poražených...

 
Soutěž: 15 vstupenek na veletrh Víno & Destiláty 2007
Úterý, 08 Květen 2007 00:00

Soutěž: 15 vstupenek na veletrh Víno & Destiláty 2007Jak jsem sliboval, přicházím se soutěží o patnáct vstupenek na mezinárodní gastronomický veletrh Víno & Destiláty 2007. Pokud máte mezi 15. a 17. květnem cestu do Prahy, rozhodně si nenechte tuto událost ujít. Každý z veletržních dní je zaštítěn jedním národním vinařstvím. První den patří tradičně tuzemským vinařům, druhý vínům z Francie a třetí všem milovníkům Bulharska. Kdo zaváhá, nevyhraje!

 
FOTOHÁDANKA: Kuchyňský pomocník jako odměna
Sobota, 28 Duben 2007 14:39
FOTOHÁDANKA: Kuchyňský pomocník jako odměnaPohodové sobotní odpoledne si zaslouží trávit nejen přípravou večerního grilování. Zabránit mentálnímu zakrnění a případnému nekontrolovanému přejídání má dnešní fotohádanka. Kromě alespoň minimálního  zamyšlení se, čeká na prvních šest úspěšných řešitelů praktická cena. Její přesnou specifikaci najdete až v kompletním článku. Odložte tenisové rakety a opalovací krémy, soutěž právě začíná.
 
Vyhodnocení: Soutěž Champagne Castellane
Neděle, 22 Duben 2007 00:00

Vyhodnocení: Soutěž Champagne CastellaneOd ukončení soutěže uběhlo několik dní a po vyřešení problémů s tvorbou losovacího osudí vám přináším dlouho očekávané vyhodnocení a s tím související uveřejnění dvou šťastných výherců. Zájem ze strany čtenářů GurmetKlubu byl překvapivý. Do soutěžní schránky přišlo téměř 300 emailů. Všem zúčastněným děkuji za zaslané odpovědi. Výherce najdete po kliknutí na název článku.

 
SOUTĚŽ: Champagne De Castellane – exkluzivně
Středa, 28 Březen 2007 00:00

SOUTĚŽ: Champagne De Castellane – exkluzivněNa poslední soutěž zaměřenou na kreativní myšlení a představivost dnes naváže čtyřmi znalostními úkoly lemované klání o lahve pravého šampaňského s kompletním příslušenstvím. Na jednoho z vás čeká vlajková loď domu Cuvée Commodore 1998 s originálním chladičem a dvěma šampuskami, na druhého Brut Millésimé 2000 také s dvěma originálními šampuskami. Milovníci kvalitních šumivých vín, račte vstoupit.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>