Recenze
PREVIEW: Čajovna U Zeleného čaje
Čtvrtek, 18 Květen 2006 23:30

U Zeleného čajeČajovnu U zeleného čaje najdete v horní polovině Nerudovy ulice. Léta utíkají, podniky a majitelé se mění. Čajovna U zeleného čaje zůstává trvalou jistotou při cestě z Pražského hradu na Malou stranu.  Pln nostalgie vzpomínám, jak jsem zde před lety ochutnal svůj první „opravdový“ čaj. Aby jste získali aspoň základní předstvu o tomto dnes již klasikém podniku, přečtěte si celý článek. A nebo ještě lépe, navštivte ho osobně.

 
RECENZE: Staré Kladno
Sobota, 13 Květen 2006 19:56
RECENZE: Staré KladnoAčkoli název podniku vzbuzuje pocit staleté tradice, není tomu tak. Restaurace je otevřena teprve několik let na místě bývalé galanterie a prodejny drobné konfekce. Najdete ji na pěší zóně v samém centru města Kladna. Původem úžasná kavárna, potom hledající se restaurace a nyní sebevědomý podnik nabízející posezení u kávy i příjemně strávenou večeři ve dvou. Jaké je „nové“ Staré Kladno? Mohu vám prozradit, že moc dobře.. Více v kompletní recenzi..
 
RECENZE: La Fontana - Kladno
Sobota, 06 Květen 2006 19:08
lafontana11t.jpgJednoho dne jsem narazil na zvláštní inzerát: „Miluji italskou kuchyni. Značka: chorobně!“. Škoda, že dotyčný nezanechal kontakt, poslal bych ho do restaurace La Fontana v Kladně. Těstoviny, pizzy, minutková masa, zapékané těstovinové pokrmy, saláty, sladké dezerty a polévky. To je stručný přehled toho, co vám v La Fontaně nabízí. V jaké kvalitě, prostředí se vše odehrává? To a mnohem více se dozvíte v bohatě fotografiemi zásobené recenzi.
 
RECENZE: Zanzi Bar restaurace - Kladno
Pátek, 05 Květen 2006 14:59
Zanzi BarZanziBar naleznete na Náměstí st. Pavla v Kladně. Kromě restaurace je součástí podniku i stejnojmenný koktejlový bar.  Pokud si chcete k jídlu objednat dobré víno, popřípadě jeden z cca 200 koktejlů z přilehlého baru, jste na správném místě. Recenzovaný podnik je dobře dostupný, přímo před vchodem naleznete dostatek parkovacích míst. Jak jsem si pochutnal na špikované vepřové panence na sušených švestkách si přečtete v celém článku.
 
 
RECENZE: Cukrárna Hájek a Boušková - Praha
Neděle, 30 Duben 2006 00:00

Cukrarna Hajek - PrahaMilujete sladké? Nedokážete odolat čerstvému, šťavnatému, ovocnému dortíku? Propadáte beznaději, když si nemůžete dopřát lahodnou točenou zmrzlinu? V Praze existuje hned několik míst, kde naleznete "odpovědi" na výše uvedené otázky. Jedním z nich je síť cukráren Hájek provozovaná společností Hájek a Boušková s.r.o.. Šířka sortimentu je na české poměry nevídaná. Chuť, zpracování a cena více než přiměřená. Jak obstála v testu provozovna na Florenci se dozvíte v celém článku..

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další > Konec >>