POZVÁNKA: Degustace kávy s La Boheme Cafe
Pátek, 21 Březen 2008 00:00

POZVÁNKA: Degustace kávy s La Boheme Cafe Jestli máte rádi kávu a láká vás nakouknout pod pokličku jejího pražení, degustovat různé odrůdy, ochutnat úžasné espresso a na vlastní oči shlédnout „mistrovství“ v latte art, pak jsou tyto řádky určené přesně vám. Kávovým večerem nás provedou Jarda Tuček a Jarda Hrstka / barista a vrchní pražič La Boheme Café. Více v pozvánce.

 

Termín pro čtenáře GurmetKlub.cz

KDY: Pátek 28. 3. 2008 od 18.00

KDE: Sídlo La Boheme Cafe – Praha Kunratice


Kapacita termínu je 15 – 20 lidí.


Dopravu je třeba řešit individuálně, nejlépe vozem (po domluvě více lidí najednou).

Degustace je zcela ZDARMA

Pokud se chcete zúčastnit, pošlete mi email s předmětem „Degustace“.


Počet míst není nafukovací, takže kdo chce zvětšit své šance na „místo“, může přiložit kávově laděnou básničku :-)


Těším se na setkání!

Ondřej – GurmetKlub.cz

 

Reportáž z návštěvy v La Boheme Cafe

REPORTÁŽ: JAK SE RODÍ KÁVA - LA BOHEME CAFE 

 

Image


Přidat komentář
 • Jarda
  tak a mame za sebou 2 verejnou degustaci, byl nás tam trochu moc .. ale zvladlo se to :o) .. už se těšíme na delegace Gurmet klubu :O)
 • AleAle  - degustace
  Dobrý den, mail se mi od vás stále vrací jako nedoručený, tak volím tuto cestu, jestli je ještě jedno místo.... děkuji.
 • Ondrej - GurmetKlub.cz  - Degustace
  Jarda: GK grupa se uz dostava do degustacni formy! :-)) AleAle: Pocitam s Vami. Email mi nedorazil. Poslete mi ho prosim jeste jednou. Treba z jine adresy at muzu zaslat presne instrukce:)
 • Jarda T.  - degustace
  kratky teaser na degustaci zde[URL=http://blog.labohemecafe.cz]La Boheme Cafe Blog[/URL]
 • JArda
  Ondreji, tak Kouzelnik nepřijde ale mame pro Vás nové překvapení, teké velmi příjemné .. nezbývá než se těšit
 • Ondrej - GurmetKlub.cz  - Prekvapeni
  Tak se tesim(e) :-)
 • AleAle  - Asi budu dlouho vzhůru...
  Asi budu dlouho vzhůru... ...a tím tedy děkuji Ondřeji vám i oběma Jardům za velmi zajímavou a krásnou zkušenost. Byla to pro mně kardinální změna: jsem zhýčkána výjimečně dobrou kávou, a každá jiná je pro mně jen nedokonalé podobenství. Proto jsem vlastně ani nevěděla, co mě čeká při degustaci single káv. Mám neprofesionální zlozvyk ochutnávat kávu vždy oslazenou, a tak první kousky, které jsem ochutnala, mi dělaly potíže, a trochu jsem se šklebila. Všiml si toho jeden z hostitelů a přinesl mi cukr. Od té chvíle pro mně degustace nabrala jiný směr. Singlovky jsou hodně zvláštní, a pro nepřipraveného přináší extrémní chuťové zkušenosti v mnoha odstínech kyselé, ovocné, čokoládové, či jiné chuti. Některé kousky mají tak zvláštní první chuť, či naopak ocásek, že lituju, že jsem si nedělala poznámky. Rozhodně zajímavá byla návštěva samotné pražírny, zvláště pro lidi, kteří vědí o kafi jen to, že se pije pro udržení energie nebo tak nějak. Vzorky zelené kávy, stupně pražení - výborná zkušenost a dotyk s exotikou. Mám ještě několik postřehů, ale ty si nechám, až Ondřej zavěsí reportáž z dnešní skvělé akce. :-)
 • Jarda  - Děkujem :o)
  Chtěl bych všem poděkovat za pěkný páteční podvečer... tak zas příště :o)
 • D a V  - Díky
  Naše díky za skvělý večer směřuje k Ondřejovi i skvělému týmu La Bohéme. Moc jsme si to užily (jen jsem tak do dvou nemohla usnout :-)). Naprostý souhlas s komentářem AleAle ...
 • Ondrej K
  Pripojujeme nase diky vsem z La Boheme a Ondrejovi za zprostredkovani. Tak prijemne neformalni a pritom profesionalni vecer se jen tak nezazije
Komentářů (10)