PIVO: Pivní trhy v (pod)obrazech
Středa, 16 Leden 2008 11:00
PIVO: Pivní trhy v (pod)obrazechUrputná snaha zbavit titulek slova "vánoční", které tam mimochodem opravdu patří, byla korunována úspěchem. Takže podívejme se v obrazech na průběh jedné zajímavé pivní akce ze sklonku loňského roku. Můj první dojem nebyl úplně nejlepší, po několika schůzkách s Honzou Kočkou jsem možná očekával trochu víc, než bylo reálné. Ale i tak hodnotím trhy jako povedené.
 
Letem pivním světem

fotoV několika desítkách minut jsem se utvrdil v řadě věcí. Jednak, že z piva se dají vařit krásné věci. Dále, že sýry z Cheesy nemají ani dnes příliš konkurence, že důchodci jsou bojovnější než Japonec ve frontě na PS3, Primátor je třída a 18 % Indian Pale Ale luxusní pivo (dílo pana Šuráně z Pivo Praha).
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
 
Další pivní články 
 
 
Byl tam někdo z vás? 
Přidat komentář
 • Guest
  Byl a pil :-D
 • Ondrej - GurmetKlub.cz  - Pivni trhy
  Guest: I ja tam byl:)) Uprimne fotky pusobi o rad az dva lepe nez realna akce. Myslim vizualne. Jidlo na prvnich dvou zaberech bylo jedno jedine.. a pripravene behem 30min a po nem "potopa":(
 • Sim
  ja pivo nepijem, ale ked vidim plastovy kelimok... a tych dochodcov, tak sa musim spytat, kolko Ti zaplatili za ucast?
 • Guest
  Taky byla,taky pila (i když jen decentně:-), ale zklamána odešla:-(Trhy za moc nestály a těch druhů k ochutnávce jsem očekávala přece jen více (myšleno neznámých,z minipivovarů a pod.). Možná,že na nedělní odpoledne zbyla hlavně veteš v levém křídle..:-(
 • Ondrej - GurmetKlub.cz  - Platba za ucast:)
  Sim: Vidite, co jsem ukazal:) Jinak pivo se oficialne tocilo do SKLENIC NA NOZCE. Viz zbyle fota!:) Zadna cunacinka... opravdove sklo a kultivovane piti:) Duchodci zautocili na opustenou prezentaci Cheesy. A to asi minutu po otevreni vstupu verejnosti:) Takze tak na vysvetleni:)
 • Ondrej - GurmetKlub.cz  - Pivo, pivecko
  Guest: Leve kridlo... to byl showroom odpadu a poklesku nejhrubsiho zrna:( Piv bylo.. no.. taky bych uvital treba 15 pivovaru.. malych.. Otazkou je, co pro ne takove "trhy" znamenaji a jestli se jim ucast vyplati.
Komentářů (6)