Photoblog
PHOTOBLOG: Audience GCC - Fotolagerie
Úterý, 20 Únor 2007 23:43

PHOTOBLOG: Audience GCC - FotolagerieV tomto článku můžete shlédnout fotogalerii k reportáži Audience GCC 2007. Z bezmála sto třiceti fotografií jsem vybral dvacet pět těch nejzajímavější. První záběry pocházejí z tiskové konference, ostatní z průběhu celého odpoledne. Dle množství lidí a změny charakteru osvětlení lze pozorovat, jak se akce blíží ke konci. Nechybí několik záběrů na degustující, média v akci a také dvě fotky oddychového charakteru.

 
INSIDER: Aneb tak trochu ze zákulisí
Neděle, 07 Leden 2007 00:00

INSIDER: Aneb tak trochu ze zákulisíS příchodem nového roku jsem se rozhodl udělat pořádek v gurmetí „fotobance“. Procházel jsem adresáře s fotkami a třídil.. mazal.. archivoval. Během této velmi nezáživné avšak nutné práce se mi podařilo narazit na řadu velmi zajímavých záběrů, které neměly a často ani nemohly spatřit stránky GurmetKlubu. Zapomenuté recepty, tajné lásky, neuveřejněné recenze, o tom všem bude dnešní článek. Uvidíte i první fotografii vyfocenou pro GK, nejvíce fotografovaný objekt a mnoho dalšího.

 
DÁRKY: New Year's Eve Gourmet accessories
Úterý, 26 Prosinec 2006 00:00

DÁRKY: New Year's Eve Gourmet accessoriesTak to je za námi. Dárky jsou rozbaleny, štědrovečerní tabule sklizeny. No a jelikož s vánočními svátky souvisí i blížící se konec kalendářního roku, rozhodl jsem se vám ukázat několik vyloženě silvestrovských specialit. Část z nich byla vytažena z úkrytu smrkových větví, část se na svůj osud připravovala již delší dobu. Kromě šampaňského se můžete pokochat kaviárem a kusem sýru Maasdam + BONUS.

 
PF07: Šťastné, klidné a veselé
Neděle, 24 Prosinec 2006 12:31

Image 

 
Reportáž: GurmetKlub.cz vyráží do Německa
Sobota, 30 Září 2006 00:00
Odjíždím na sběr gastronomických dat do Německa. Další článek budu publikovat až 2.10.
 
Image 
 
VIDEOBLOG: Reklamy na jídlo z doby minulé
Neděle, 03 Září 2006 00:00
VIDEOBLOG: Reklamy z doby minuléNa blo(ku) Filipa Rožánka jsem narazil na krásně ucelenou sbírku historických televizních reklam. A co mě zaujalo nejvíc, nacházelo se zde i několik "potravinových exemplářů".  Ty nejlepší z nich vám představím v dnešním článku. Můžete se těšit na reklamy následujících produktů: Jo Jo Marshmallow, zelný salát Merkur, džusy Disko, melouny, Olomoucké syrečky, párky Bivoj, Pizzu od Vitany a ovocné knedle. Nevím jak u vás, ale u mě vedou párky Bivoj :-) Více v článku.
 
PHOTOBLOG: Jak chutná Skandinávie
Středa, 30 Srpen 2006 00:00
PHOTOBLOG: Jak chutná Skandinávie7500 Km za 16 dní. Tak takovou vzdálenost museli absolvovat ctění tvůrci následujících fotografií, abyste se mohli pokochat scenériemi norských, finských a švédských tržišť a rybáren :-) Ale dost komentování, dnešní článek je photoblogem v  jeho nejryzejší podobě. Otevřete si sardinky, losos na tisíc a jeden způsob přichází...
 
 
PHOTOBLOG: Když se ztrácí chuť k jídlu
Pátek, 18 Srpen 2006 00:49
PHOTOBLOG: Když se ztrácí chuť k jídluBěhem psaní recenze restaurace slovenského hotelu Tulipán, jsem narazil na následující snímky. Pocházejí z mého letošního výletu do Vysokých Tater. Zdejší porosty byly v loňském roce postiženy ničivou vichřicí, která doslova srovnávala se zemí celé lesy. Pohled na pusté paseky ve mně vzbuzuje velmi nepříjemné pocity. Ráz krajiny připomínal „temeno čerstvě oholeného brance...“. Rezignace.. prázdnota.. to a ještě víc sálá z následujících fotografií.. více v článku.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Další > Konec >>