Photoblog
PHOTOBLOG: Pařížské degustační menu - Bon appetit
Středa, 24 Říjen 2007 09:14

PHOTOBLOG: Pařížské degustační menu - Bon appetitNávrat z podzimním sluncem zalité Paříže do studené a zatažené Prahy s sebou přináší i některá pozitiva. Mezi ty příjemnější patří i zpracování zážitků a fotografií pro vás, čtenáře GK. Dnes Vám předložím francouzské menu a hned od zítřka začnu servírovat jednotlivé chody. Bude jich minimálně pět a co pokrm to žánrová specialita + čokoládový bonus zdarma!

 
SUMÁŘ: Zametám v gurmetí spíži – šest článků v jednom
Pondělí, 17 Září 2007 09:32
SUMÁŘ: Zametám v gurmetí spíži – šest článků v jednomV posledním postu jsem se slavnostně zastavil a z hluboka nadechl. Dnes přišel čas na velký podzimní úklid, vymetání adresářů a objevování ztracených fotografií k neexistujícím článkům. S plnou lopatkou zamýšlím stát se první osobou chlubící se vlastním smetím. Využijte jedinečné možnosti shlédnout kompilaci zapomenutého a zrušeného. Spěchají, začínám navážet čerstvé zboží :-)
 
BLOG: Jen tak se zastavit aneb den bez PFF
Čtvrtek, 13 Září 2007 00:00

BLOG: Jen tak se zastavit aneb den bez PFFPoslední dva týdny ve znamení očekávání, absolvování a reportování PFF mě stály víc energie a času, než bych si přál. Dnešním článkem se s celou věcí virtuálně obrazově i niterně duševně vypořádám. Probudím se, smočím nohy v ranní trávě, pokynu natvrdlé slepici, pozdravím letitého kocoura a na prosluněném zápraží se zakousnu do voňavé makové bábovky. Nechcete se přidat? Ještě kousek zbyl.

 
PHOTOBLOG: Amsterdam - red light and marihuana FREE
Pátek, 27 Červenec 2007 14:44

PHOTOBLOG: Amsterdam - red light and marihuana FREEPáteční dávka fotografií je vám k dispozici. Dnešní phohotoblog je ale jen obrazovou ochutnávkou před hlavním menu. Amsterdam je velmi příjemné a pulzující město. Snoubí se v něm holandský smysl pro pořádek a řád s nekonečnými volnomyšlenkářskými orgiemi v podobě Coffeshopů a „Redlightu“. To vše do sebe perfektně zapadá a s leitmotivem nezbytných bicyklů tvoří neopakovatelnou atmosféru.

 
PHOTOBLOG: Umění v jídle, jídlo v umění
Pondělí, 23 Červenec 2007 00:00

PHOTOBLOG: Umění v jídle, jídlo v uměníCesta zpět do ČR byla delší a komplikovanější, než jsem očekával. Přesto si nemůžu pomoct a z posledních sil upravuji a přikládám několik koláží. Veškeré záběry byly pořízeny v prostorách muzea Kroller Muller a přilehlém parku De Hoge Veluwe (Holandsko). Budiž použito jako appetizer. Hlavní chod se chystá.

 
Odhalení: Kdo je kdo na GurmetKlub.cz
Neděle, 24 Červen 2007 00:39

Odhalení: Kdo je kdo na GurmetKlub.czMyslím, že by nebylo úplně od věci poodkrýt tajemství zahalující mou osobu. Příjemným zjištěním budiž, že osobně potkávám čím dál tím víc lidí, kteří znají stránky GurmetKlubu. Když ale přijde na „slavnostní“ odhalení mého autorství, řada z nich zcela spontánně projeví svůj údiv. Dle představ většiny bych měl být rentiér po čtyřicítce, co si psaním zpestřuje přicházející krizi středního věku, zajímavé :-)

 
PHOTOBLOG: Miss hosteska v obrazech
Sobota, 19 Květen 2007 11:07

PHOTOBLOG: Miss hosteska v obrazechZavalen množstvím  materiálu z nedávno ukončeného veletrhu Víno a Destiláty, přicházím s malým, značně oddechovým článkem. Když na stánku ochutnáváte libovolný vzorek, mohou nastat tři situace. Nalije vám ho znalý muž, znalá resp. neznalá hosteska. První varianta je z odborného hlediska asi ta nejšikovnější, věnujete se plně vínu. Druhá a třetí může „slabší“ jedince odvádět od pozornosti k moku... k oku..

 
Photoblog: Veletrh Biostyl a Esoterika v obrazech
Pondělí, 19 Březen 2007 00:01

Photoblog: Veletrh Biostyl a Esoterika v obrazechDojmy z veletrhu Biostyl 2007 Vám zprostředkuji ve dvou článcích. První ve formě photoblogu, kde bude k dispozici deset fotografií. Každá za sebou malinkatý příběh. Ani jednou z fotek nechci kazit připravovanou reportáž, přesto se domnívám, že stojí za zhlédnutí. Žena s ruským přízvukem prodávající moravské salámy, vinař s peněženkou ve stavu pohotovosti, levitující Igor Chaun i prodejce peněženek rozhodně stojí za prohlédnutí.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Další > Konec >>