Photoblog
PHOTOBLOG: Prague Food (Free) Festival
Úterý, 01 Červenec 2008 00:00

pf00b.jpgPHOTOBLOG: Prague Food (Free) FestivalNejen jídlem je člověk živ, proto jistě nebudete příliš protestovat, když celou festivalovou sérii ukončím dietním až hladovým postem s fotkami nejen z PFF, ale i ze souběžně pořádaného United Islands. Akustická nadílka skupiny NoJazz působila jako subsonická podpora trávení a nápadité, tělo rozvlňující, melodie jako decentní ukolébavka. 

 
PHOTOBLOG: Prague Food Festival – Vloženo do úst
Úterý, 24 Červen 2008 00:00

PHOTOBLOG: Prague Food Festival – Vloženo do ústJako aperitiv před detailní reportáží přicházím s malým photoblogovaním. Jistě není novinkou, že radši fotím než píšu, takže na full verzi reportáže si budete muset počkat do středy. Už teď vás ale mohu nalákat na dvojitý článek ve stylu - můj pohled vs. pohled mého iniciálního jmenovce O. K. Ani jeden z nás netrpí chronickou chvalitidou.

 
DELAYED: CHILLE DO TOHO ANEB ŠUMNÉ GRILOVÁNÍ
Středa, 18 Červen 2008 08:00

DELAYED: CHILLE DO TOHO ANEB ŠUMNÉ GRILOVÁNÍPro všechny, kdo bouchají jahodové Rychlé špunty mám špatnou zprávu. GurmetKlub ještě neumřel a níže přiložených několik fotografií, z již stokrát omleté akce Chille s Rachadem, toho budiž důkazem. Vyhánění kostlivců začíná. Kdo má zájem, nechť se zúčastní s čokoládovým krucifixem v ruce, ostatní si mohou počkat na novinky.

 
PHOTOBLOG: Salima 2008 ve třech vítězných kategoriích
Úterý, 11 Březen 2008 00:20
 Image
 
PIVO: Pivní trhy v (pod)obrazech
Středa, 16 Leden 2008 11:00
PIVO: Pivní trhy v (pod)obrazechUrputná snaha zbavit titulek slova "vánoční", které tam mimochodem opravdu patří, byla korunována úspěchem. Takže podívejme se v obrazech na průběh jedné zajímavé pivní akce ze sklonku loňského roku. Můj první dojem nebyl úplně nejlepší, po několika schůzkách s Honzou Kočkou jsem možná očekával trochu víc, než bylo reálné. Ale i tak hodnotím trhy jako povedené.
 
OZVĚNY: Vánoční Praha v pěti obrazech
Středa, 02 Leden 2008 00:00

PHOTOBLOG: Vánoční Praha v pěti obrazechOd Štědrého dne bojuji s velmi vypečenou virózou. Až dnes se mi podařilo vstát a k upraveným fotkám z vánoční Prahy připsat několik komentářů. Pokud bych měl nějak příhodně popsat všudypřítomnou atmosféru, vystačím si se dvěma slovy: nervozita a hlad. „To“ první lze dobře kompenzovat „tím“ druhým, což dokazovaly nekončící fronty u stánků s jídlem všech kategorií.

 
Takové obyčejné přání - PF08
Úterý, 25 Prosinec 2007 15:46
Image
 
STORY: 48 hodin v Paříži (s vidličkou nejen v ruce)
Středa, 05 Prosinec 2007 00:06
STORY: 48 hodin v Paříži (s vidličkou nejen v ruce)Když story, tak na pokračování. V následujícím článku vás čeká dvanáct více či méně barevných fotografií. Ke každé z nich se váže konkrétní příběh. Úderem deváté (tedy za přibližně 5 hodin) zveřejním první z nich a to budu opakovat v intervalech cca dvou hodin až do vyčerpání fotomateriálu. Zvědavci musí počkat nebo si vystačit s vlastní představivostí. Fázi "autostoryzace" tímto považuji za zahájenou.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Další > Konec >>