Photoblog: Veletrh Biostyl a Esoterika v obrazech
Pondělí, 19 Březen 2007 00:01

Photoblog: Veletrh Biostyl a Esoterika v obrazechDojmy z veletrhu Biostyl 2007 Vám zprostředkuji ve dvou článcích. První ve formě photoblogu, kde bude k dispozici deset fotografií. Každá za sebou malinkatý příběh. Ani jednou z fotek nechci kazit připravovanou reportáž, přesto se domnívám, že stojí za zhlédnutí. Žena s ruským přízvukem prodávající moravské salámy, vinař s peněženkou ve stavu pohotovosti, levitující Igor Chaun i prodejce peněženek rozhodně stojí za prohlédnutí.

 

Moravské salámy

Podivná paní s podivně zapáchajícím stánkem. Hromada oválných předmětů ve stařičkých zeleninových přepravkách. Paní mluví s ruským přízvukem a zcela nepokrytě nabáda kolemjdoucí ke koupi třech salámů se slevou 15Kč. A to se vyplatí.

Image

 

Připoutejte se prosím

Prodejci masážních přístrojů v zaručeně nejlevnějších oblecích a pomádou ve vlasech se činili. Pro návštěvníky Biostylu zakoupili polovinu sedadel z vyřazeného vládního TU 154 a všem "cestujícím" neúnavně vnucovali svůj zaručeně švýcarský produkt - masážní polštářek za 9900 Kč. 

Image

 

Prodavač

Pán na fotokoláži přesně vystihuje atmosféru celé akce. Buď vždy připraven ... usmát se a do pěti vteřin vytasit "prkenici".

Image

Image

 

Nuuudaaa

Stánek s pěti okoralými DIAzákusky a absolutně otrávená hosteska. I když podle jejího pohledu by možná kousek štrůdlu za pokus stál. Ale asi si to rozmyslí. Konečně není nad účinnou "reklamu na dietu".

Image

 Image

 

Vnitřní krystal

I chlapec na fotografii jen podiveně zírá na to, že i Igor Chaun (jeho dokument putování po Indii byl úžasný) podlehl volání velekněze po nahmatání vnitřního krystalu a absorbování energie universa. Když dotyčný duchovní začal prodávat zaručeně energeticky "vyzařující" DVD v ceně 399 Kč, musel jsem odejít na vzduch.

Image

Image

Image

 

Maskot na prodej

Stánek s neoficiálním maskotem a nejdůležitějším artiklem celého veletrhu. Někteří vystavovatelé si museli i několikrát denně chodit pro novou (stará jim praskla ve švech :-)

Image 

 

Další články s podobnou tématikou

PHOTOBLOG: Veletrh Biostyl a Esoterika v obrazech 

REPORTÁŽ: Jak (ne)ztratit Apetit

REPORTÁŽ: Veletrh HORECA 2006

REPORTÁŽ: Biojarmark Toulcův dvůr 2006

REPORTÁŽ: Biodožínky v Nenačovicích

REPORTÁŽ: Salima 2006 - Cesta, úvod a pekaři

REPORTÁŽ: Víno a destiláty 2006

 

Líbil se vám článek? Zalinkujte ho klinutím na ikonku pro další čtenáře :-)

pošli na vybrali.sme.sk
Přidat komentář
 • Ondřej Lipár  - Díky za fotku :)
  Slečna z Diety byla skvělá, kolegyni Ninu rozesmála tak, že se musela schovat za náš miniaturní pultík.
 • Ondrej - GurmetKlub.cz  - Dietka:)
  Neni zac. Kdyz jsem tu slecnu uvidel, nemel jsem jinou moznost, nez ji vyfotit:) Mozna meli chodit v paru s dalsi hostestkou.. neco ve stylu "pred a potom" ;-)
 • Sim
  pockam na clanok, ale z tych fotiek a naznakov tusim ze to bol megaprepadak a ze by mal niekto poslat americkej armade GPS suradnice daneho vystavista.
 • Ondrej - GurmetKlub.cz  - Vic minusu nez plusu
  Sim: Z meho pohledu to byl propadak. Samozrejme ne takovy jako v pripade veletrhu Apetit. Ale uprimne receno, za navstevu stalo tak maximalne 5 slovy pet stanku. Zitra uverejnim reportaz. Ale i pres jeji optimisticky nazev se neubranim dalsimu "nadavani":(
Komentářů (4)