PHOTOBLOG: Amsterdam - red light and marihuana FREE
Pátek, 27 Červenec 2007 14:44

PHOTOBLOG: Amsterdam - red light and marihuana FREEPáteční dávka fotografií je vám k dispozici. Dnešní phohotoblog je ale jen obrazovou ochutnávkou před hlavním menu. Amsterdam je velmi příjemné a pulzující město. Snoubí se v něm holandský smysl pro pořádek a řád s nekonečnými volnomyšlenkářskými orgiemi v podobě Coffeshopů a „Redlightu“. To vše do sebe perfektně zapadá a s leitmotivem nezbytných bicyklů tvoří neopakovatelnou atmosféru.

Oko Otlačené Od Očnice

fotografieUšetřím vás pokoutně pořízených fotografií poloobnažených portorikánek z vykřičené čtvrti i vcelku „jednotvárně“ osazených předzahrádek a okenních truhlíků. Pojďme nakouknout do postranních uliček, brasserie čekající na večerní hosty, opuštěné kavárničky.


Moc by mě zajímalo

Byli jste v Amterdamu? Pokud ano, za jakým účelem a s jakými dojmy?

 

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

Články s podobnou tématikou

HOLANDSKO: Návštěva tradičních rybích trhů

PHOTOBLOG: Umění v jídle, jídlo v umění


Líbil se vám článek? Zalinkujte ho klinutím na ikonku pro další čtenáře :-)

pošli na vybrali.sme.sk
Přidat komentář
 • Evžen V Amsterdamu
  jsem byl celkem pětkrát, pokaždé pracovně. Vždycky jsem si našel nějakou volnou chvili na procházku po centru. Jednou jsem vyzkoušel večeřet v "Squat Restaurant". Zajímavá zkušenost, levné vegetariánské jídlo, žádné jídelní lístky a většinou nutnost se objednat in advance. Cena lidová až legrační 3-5 Euro za předkrm, jídlo a dezert (prosím nesrovnávat s mekáčem!)
 • Ondrej - GurmetKlub.cz  - Squat Restaurants
  Evzen: Diky za tip na Squat Restaurant.. Pri predcestovni priprave jsem na ne na netu narazil, ale bohuzel vecery jsem travili v hotelu 70 km od Amstru.. takze tak. Nicmene zaradim to do dalsiho clanku:)
 • Ivan  - Amsterdam
  V amsterdame som bol raz, síce nie ako turista ale iba som tadial prechádzal. je to škoda ale tá atmosféra...je to iné než u nás v SR alebo v ČR Najviac ma očarilo to veľké množstvo bicyklov a ľahké dievčatá na každom rohu :D
 • Iva  - Dovolená
  v Holandsku jsme strávili jednu dovolenou na obytné lodi po vodních kanálech - byla to jedna z nejhezčích dovolených, v Amstr. mě fascinovala kola - stará, rezavá, mnohdy by člověk řekl až nepojízdná, ale přesto vždy pečlivě uzamčená, jinak vzpomínám na jejich venkov- hospůdky, pekárny, prodejny sýrů, všude na vodě kachny s káčatama.....a klid, pohoda, příjemno a čisto
 • Ondrej - GurmetKlub.cz  - Amsterdam
  Ivan: :) Kola a zensky... jeste jste zapomnel na marihuanu. V Amsterdamu to chce stravit aspon den a noc:) Iva: Kola rezava.. a presto privazana. To je velmi vystizne, nekolik takovych "torz" jsem si vyfotil:) Jinak dovolena na hausbotu.. to zni krasne.. Trosku Vam zavidim :-)
 • huk
  před čtrnácti dny jse se z Holandska vrátili a dojmy jsou více než příjemné:) Z původního týdenního pobytu v Amstru se to zvrhlo v týdenní projíždění celým Holandskem a na jaře se chystáme znovu. Nicméně co se vybraných pochutin týče, moc jsme nezabodovali. Hlavním zdrojem obživy (pokud pominu nákup potravin v supermarketech) byl právě burgerking a různé malé thajsko/čínsko/arabské bufáče...i když i u těch byla kvalita a výběr jídla řekl bych mnohem lepší než u podobných u nás. Koneckonců, když se člověk vyvalí z coffeeku, chutná mu skoro všechno:))
 • svedek
  Za 3 dny se toho moc stihnout nedá. Nicméně hlavní město království kol a sýrů má fascinující atmosféru. Nám se navíc povedlo i podzimní počasí. Doporučit lze např. projížďku po kanálu. Pár fotek mám na http://www.flickr.com/photos/svedek/sets/72157600172080916/
 • sasa
  v amsterdamu jsem byla a zamilovala jsem si ho. :)
Komentářů (8)