Kde nakupovat: Prodejna sýrů - Jihlava
Úterý, 18 Červenec 2006 00:00

Kde nakupovat: Prodejna sýrů - JihlavaMám velký sen. Provozovat obchůdek specializovaný na prodej delikates. Bohužel si plně uvědomuji, jak nereálné to je přání. O to více mě překvapila náhodně objevená jihlavská „sýrová speciálka“. V boční uličce vzdálené cca sto metrů od hlavního náměstí nalézají místní labužníci vše, po čem jejich mlsné jazýčky byť jen zatouží. Strukturovaná a velmi obsáhlá, taková je zdejší nabídka sýrů.

Lokalita 

lokalitaO existenci prodejny informuje pouze malinká cedule a vývěsní deska s aktuální nabídkou „akčních“ surovin. Kupříkladu já jsem obchod zaregistroval až po periferním přečtení zmíněné vývěsní desky. Rozhodně bych doporučoval, pokud v tom nebrání například památkáři, umístit přímo nad vchod větší a propracovanější poutač.

Kde nakupovat: Prodejna sýrů - Jihlava 

 

Nabídka

nabídkaProdejně dominuje velký chladící pult ve tvaru písmene L. Jeho vnitřní prostor je  rozdělen na tři části odpovídající základním druhům sýra. První oddíl obsahuje sýry plísňové, druhý klasické a třetí čerstvé a speciální.

syrVelkou pochvalu zaslouhuje pečlivé řazení produktů zohledňující stejný typ sýra od různých producentů. Produkty jsou značeny přehlednou cedulkou s názvem, obsahem tuku, zemí původu a cenou za 100g.

Obsluha je znalá problematiky. Pokud si nejste přesně jisti, co konkrétně hledáte, není nic jednoduššího, než požádat o pomoc obsluhu.


Verdikt

verdiktŠíře a přehlednost nabídky společně s kompetentní obsluhou dělají z jihlavské „speciální prodejny sýrů“ více než doporučeníhodný podnikJen vydržet....

 

Kde nakupovat: Prodejna sýrů - Jihlava 

Kde nakupovat: Prodejna sýrů - Jihlava 

Kde nakupovat: Prodejna sýrů - Jihlava

 

Speciální prodejna sýrů

Pavel Staněk
Masarykovo náměstí 18
Jihlava
IČO: 47565471

Diskuze:  Víte o nějaké další "speciálce"? Kdekoli v ČR mimo Prahy.

 

Přidat komentář
 • pan Cuketka  - vypadá to tam
  nevídaně nadstandartně!
 • GurmetKlub.cz  - Vypadá to tam jako v ráji ;-)
  Ne vazne, takovou nabidku jsem krome tesca a carefouru nikde nevidel. Kdyz vezmu v potaz, ze se jedna o soukromy obchudek zastrceny v bocni jihlavske ulicce... zmuzu se jen na WOW! :-)
 • pan Cuketka  - business plan
  docela by mě zajímalo jak mají udělané kalkulace. tedy jestli mají Jihlavané stejné nákupní návyky jako ostatní češi a budou si tam chodit každý den pro těch svých 20deka eidamu tak nevim nevim :)))
 • GurmetKlub.cz  - Rentabilita
  To je velka neznama. Do obchodu jsem se doslova "dobouchal" dvacet minut po zaviraci hodine. A na otazku jak se jim dari udrzovat cerstvost produktu mi bylo odpovezeno... "ze to tak nejak jde" :-) Dal jsem v tom nestoural..
 • Petr  - super prodejna
  I když už jsem se hodněkrát zamýšlel nad tím, jestli může být prodejna zisková, léta jejího provozu mě utvrzují v tom, že rozhodně není nějak moc ztrátová, to už by ji přece majitel zavřel. A to že si ji zákazníci dokážou najít, i přes její zastrčení v boční ulici, dokazující občasné fronty uvnitř prodejny. Při téměř každé návštěvě Jihlavy do obchůdku zajdu a nějakou tu stovečku tam nechám za sýry, jejichž názvy v normálních potravinách ani neznají. Klaním se majiteli obchodu, že se do něčeho takového pustil a přeji další úspěšná léta obchodu. PS pro pochybovače: Stačí si na hodinku stoupnout do krámu a zjistit, že Jihlavané a další návštěvníci rozhodně nekupují jen 20deka eidamu!
 • Ondrej - GurmetKlub.cz  - Dobra zprava
  Petr: Tak presne tohle jsem chtel slyset :-) Me nezbyva, nez se tesit na dalsi navstevu Jihlavy..
 • Honza
  mám pro vás ještě jeden typ - za rohem je ještě speciální prodejna vína. To aby byla nabídka kompletní....
 • Guest
  Prodejnu navštěvuju poměrně často a mám jeden výborný typ: pokud nevíte čím obdarovat známého, milého či příbuzného, nechte si v této prodejně připravit dárkové balení sýrů. Těm, kteří při výběru tápou, zde samozřejmě poradí a doporučí. A dárkové balení je skutečně reprezentativní. A takový sýrový dortík- to je opravdu delikatesa. Zkrátka - vyzkoušejte darovat i něco jiného než klasickou bonboniéru nebo lahvinku.
 • Guest  - Speciálky v Plzni
  V Plzni ted už máme dvě speciílky nedaleko od sebe pod náměstím. Zhruba 2 roky zde funguje italská prodejna a asi před měsícem otevřela sýrárna.
 • Guest
  dobry den mohli byste mi tu napsat tel. číslo na na obchod se sýry chtěl bych si nechat objednat sýroví dort a nemám ted cestu do jihlavy děkuju
 • Johny 5  - Funkčnost stránek
  Fungují tyto stránky vůbec?Nikdo tu nereaguje. :( . Může někdo sdělit číslo na prodejnu. To je pak těžké, když si někdo chce něco objednat.Nebo můžeme volat na 567307071 ? Jak to vlastně je? A mohl bych požádat i o adresu v Plzni.Děkuji.
 • Roman
  Adresy vsech Cheesy najdes na www.vemeno.cz - tedy i 2x Plzen , MIDARO v Plzni najdes v Safarikovy sady 3 (608 065 115)
 • majitel
  pro všechny tel.číslo je 777 586 002.Děkuji
 • Samek  - francouzské sýry
  Dobrý den.Jsme dovozci Francouzských famářských sýrů. Pokud budete mít zájem o vzorky,odepište prosím.Jedná se většinou o tvrdé sýry s delší trvanlivostí. Tomme de Savoye, Comte,Abondance atd.... S pozdravem Samek www.syrarna-samek.cz
 • jana
  Zatím jsem prodejnu nenavštívila ale jezdím k příbuzným do Francie a Švýcarska a vzdycky si vozím sýry které tady ani nikdo nezná. Doufám že budu mile překvapená v Jihlavě.
 • petr  - raclette
  Dobrý den, sháním sýr Raclette. Máte ho v sortimentu? Děkuji za odpověď
Komentářů (16)