KÁVA: Já od plic a čtenář od oka - nejen o Starbucks
Neděle, 27 Leden 2008 00:18

KÁVA: Já od plic a čtenář od oka nejen o StarbucksBublina splaskla. Moje očekávání umocněné romantickými zážitky ze zahraničí udělalo z otevření Starbucks příchod kavárenského spasitele. Vystřízlivění a nášup logických argumentů potom jako pomyslná studená sprcha ukončilo mé období zaslepené touhy. Nebýt reportážního zásahu identity „Paparazzi“, neměl bych na GK žádný pořádný snímek interiéru SB. Kdo má rád radikální názory, nechť vstoupí (na vlastní nebezpečí).

 

Profesionální fotograf
SOUTĚŽ: Průmyslová špionáž 2 - Starbucks
Neděle, 27 Leden 2008 00:12
Image
 
BLESKOVĚ: Starbucks Malostranská - Živé foto
Úterý, 22 Leden 2008 00:04
Jeden z čtenářů pronikl přímo na otevírací párty kavárny Starbucks a dnes před půlnocí mi zaslal několik fotografií. Bohužel to byly jediné informace, které email obsahoval (chybí ceny a jakékoli dojmy). Nicméně dotyčný je tak jako tak první výherce přístupu do VIP MENU. Zítra je to na vás ostatních, Starbucks otevírá v 9.00!
Image
 
SOUTĚŽ: Chytni Buckse a vyhraj – Starbucks Praha
Pondělí, 21 Leden 2008 00:00

SOUTĚŽ: Chytni Buckse a vyhraj – Starbucks PrahaUž, už, uuuž voní :-) Kávová zrna se valí do Prahy a já vyhlašuji nejkontroverznější soutěž v krátkých dějinách GurmetKlubu. Zadání je ušité na míru občanům hl. města Prahy a obchodním cestujícím. Odměnou  pro ty nejlepší špióny budiž prémiový přístup do nové VIP sekce, absolutní vítěž získá něco (na foodbloggerské scéně) dosud nevídaného, originální tričko GK.

 
PIVO: Pivní trhy v (pod)obrazech
Středa, 16 Leden 2008 11:00
PIVO: Pivní trhy v (pod)obrazechUrputná snaha zbavit titulek slova "vánoční", které tam mimochodem opravdu patří, byla korunována úspěchem. Takže podívejme se v obrazech na průběh jedné zajímavé pivní akce ze sklonku loňského roku. Můj první dojem nebyl úplně nejlepší, po několika schůzkách s Honzou Kočkou jsem možná očekával trochu víc, než bylo reálné. Ale i tak hodnotím trhy jako povedené.
 
SOUTĚŽ: Kuchařka pro dceru - Vyhodnocení
Středa, 16 Leden 2008 00:00
SOUTĚŽ: Kuchařka pro dceru - VyhodnoceníNovoroční kuchařská inspirace nejen pro sličné dcery se valí do domovů čtyřech výherců "vánoční" soutěže. Ta se nesla v duchu známého: Dobrého po málu. Těžko se mi vybíralo, ale nakonec pozice jupiteru s kolidující astrálou Neptunu daly vzniknout právoplatné výherní listině. Překvapením (i pro hvězdy) bylo vítězství dvou mužských příspěvků. Ilustrace na titulce je konečně součást jednoho z nich.
 
ŠPIONÁŽ: Husací masť na křídlech Skyeurope.com
Pátek, 11 Leden 2008 00:00

ŠPIONÁŽ: Husací masť na křídlech Skyeurope.comObčas mívám trochu zvláštní nápady (např. založení GurmetKlubu:) Jinak tomu nebylo ani loni. Unuděn průzkumem tuzemských gastronomických zařízení jsem se rozhodl v utajení proniknout k našim východním sousedům. Osobní tryskáč nahradila z důvodů „skrytí identity“ běžná linka do Bratislavy. A do Pezinku mě dovezl, místo naleštěného Astona, smradlavý vlak :-)

 
RECENZE: Steak house Bill a pivovar Pegas – Brno
Pondělí, 07 Leden 2008 05:00

RECENZE: Steak house Bill a pivovar Pegas – BrnoKdo v životě nebyl v Brně (o nic nepřišel:)) má právě dnes možnost nahlédnout do dvou tamních podniků. Navštívil jsem pivovar Pegas a steak house U Starého Billa. Prvně jmenovaný vaří několik standardních piv včetně slušného pšeničného (to se tak často nevidí) a Bill se chlubí sloganem: „Nejlepší steaky v Brně.“ No uvidíme, minimálně carpaccio mě příjemně překvapilo.

 
OZVĚNY: Vánoční Praha v pěti obrazech
Středa, 02 Leden 2008 00:00

PHOTOBLOG: Vánoční Praha v pěti obrazechOd Štědrého dne bojuji s velmi vypečenou virózou. Až dnes se mi podařilo vstát a k upraveným fotkám z vánoční Prahy připsat několik komentářů. Pokud bych měl nějak příhodně popsat všudypřítomnou atmosféru, vystačím si se dvěma slovy: nervozita a hlad. „To“ první lze dobře kompenzovat „tím“ druhým, což dokazovaly nekončící fronty u stánků s jídlem všech kategorií.

 
Takové obyčejné přání - PF08
Úterý, 25 Prosinec 2007 15:46
Image
 
RECEPT: Štedrovečerní rybí polévka - Vánoce
Středa, 19 Prosinec 2007 00:00

RECEPT: Štedrovečerní rybí polévka - VánoceVánoce jsou za dveřmi a s nimi i Štědrý den s tradiční rodinnou večeří. Již dlouhá léta se scházíme u časem ověřeného i naučeného menu. Jedním z jeho chodů je i rybí polévka. Pro mě osobně dominující chuťovka okořeněná celou řadou krásných zážitků. Chutná mi vždy. V posledních letech ji připravuji v rodinném kruhu za babiččina dozoru:) A co vy?

 
SOUTĚŽ: Čtyři kuchařky (nejen) pro dcery
Sobota, 15 Prosinec 2007 00:27

SOUTĚŽ: Čtyři kuchařky (nejen) pro dcery - VánoceSice "za pět minut Štědrý den", ale přece. Vánoční soutěž o čtyři Kuchařky pro dceru s exkluzivním věnováním přímo od autorky budiž zahájena právě teď. Od výhry vás dělí pouze splnění dvou jednoduchých úkolů a trocha štěstí. Jejich zadání najdete v článku, stejně jako termín uzávěrky a vyhodnocení. Zatím vám přeji hezký, sváteční a poklidný advent!

 
REPORT: Florentyna v Cafe Savoy a Ondřej u Bulovky
Středa, 12 Prosinec 2007 04:00

REPORT: Florentýna v Cafe Savoy a Ondřej u Bulovky10. 12. proběhlo v Cafe Savoy slavnostní uvedení knihy Kuchařka pro dceru. Kromě autorky, vydavatelky a celé řady novinářů zde nechyběli ani kolegové a kolegyně kategorie: foodblogger. U jednoho stolečku jsem se tak sešel se vždy šarmantní Šárkou a před objektivem se schovávajícím panem Cuketkou. Hmm... jak s tím vším souvisí Bulovka? To zjistíte v článku :-)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>